הלוואות למימון לימודים


האם אתה מתכנן להירשם ללימודים באחד המוסדות להשכלה גבוהה? האם אתה סטודנט בפועל אך מתקשה לשלם את שכר הלימוד? ובכן, הלוואות למימון לימודים נועדו עבורך. באמצעות הלוואות ללימודים תוכל לשלם מראש את שכר הלימוד ובמידת הצורך תוכל גם לקחת הלוואה המאפשרת לך לעמוד בנטל הוצאות המחייה בתקופת הלימודים.

הלוואות למימון לימודים בתנאים משתלמים

ידוע כי רוב הסטודנטים בארץ מתקשים לעמוד בנטל שכר הלימוד הגבוהה ובהוצאות השוטפות בזמן הלימודים כגון שכר דירה, ארנונה, אוכל, ציוד וכדומה. חשוב לדעת כי ישנם שלושה מסלולי הלוואות לימודים לסטודנטים:

 • הלוואות שכר לימוד שנתי– הלוואה המיועדת למימון שכר הלימוד השנתי שעליך להחזיר ב- 10-12 תשלומים לאורך השנה.
 • הלוואות למימון לימודים מהבנק– הלוואה למימון מלוא שכר הלימוד אותה תתחיל להחזיר מיד לאחר סיום לימודיך.
 • הלוואות לימודים לסטודנטים– הלוואה פופולרית בתנאי גרייס בתנאי ריבית אטרקטיבית אותה תוכל להחזיר אחרי שנים רבות ובפריסת תשלומים ארוכה.

כדאי לדעת כי לעתים הבנקים מנסים לשכנע את הסטודנטים לקחת הלוואה לכל מטרה על מנת לממן את הלימודים, אך תנאי ההלוואה לרוב פחות טובים מתנאי הלוואות לימודים לסטודנטים.

ממי לקחת הלוואות למימון שכר לימוד?

ניתן לקבל הלוואות למימון לימודים מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות. כמו כן, ניתן לקחת הלוואה לכל מטרה לצרכי מימון שכר הלימוד והמחייה בתקופת הלימודים. עם זאת, כיום רבים מהסטודנטים לוקחים הלוואות ללימודים לכל תקופת הלימודים, הלוואות אלה ניתן להחזיר עד 12 שנים לאחר סיום הלימודים וקבלת התואר.

לקריאה מורחבת על הלוואות לצורכי לימודים

מעוניין להתחיל ללמוד או אתה כבר סטודנט אך מתקשה לשלם את שכר הלימוד? השאר פרטים באתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לך לקבל החלטה נכונה בנושא הלוואות לימודים לסטודנטים, וגם תקבל הצעה אטרקטיבית, ללא התחייבות מצדך.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל