הלוואות למימון דירה


תמונה של בית

לפני כשנה וחצי, הוריד בנק ישראל את הריבית במשק לרמה הנמוכה ביותר מבחינה היסטורית וזאת במטרה להתמודד עם ההאטה הכלכלית והאינפלציה הנמוכה. המהלך הזה של הרגולטור איננו היה מפתיע מידי, שכן בנקים מרכזיים רבים ברחבי העולם פעלו בצורה דומה. הסיטואציה שנוצרה בעקבות ירידת הריבית ההדרגתית, הפכה את החיסכון לפחות כדאי מבחינת הציבור ואילו נטילת הלוואות לצרכים שונים דווקא נראית אטרקטיבית הרבה יותר.

קבלת הלוואות למימון דירה

משכנתאות, הלוואות לבניית בית ואשראי מסוג אחר, הם כולם מוצרים פיננסיים שצמודים במידה כזאת או אחרת לריבית של בנק ישראל. ברגע שישנה ירידה דרסטית מבחינת שיעורי הריבית במשק, גם נוטלים של משכנתאות ומסלולים של הלוואות לבניה ייהנו מעלויות נמוכות יותר של ריבית.

כיום, החלק הארי של לקוחות פוטנציאליים לרכישת דירה, פונים לצורך מימון הקנייה אל הבנקים המסחריים, שמציעים מגוון של מסלולים על פי ההעדפות האישיות של הלקוח. לווים אשר מעוניינים ביציבות וביטחון רב יותר, לדוגמא, יכולים לבחור באופציה של תשלומים שווים לאורך כל חיי ההלוואה. באופן זה, הם יכולים לתכנן בצורה טובה יותר את התקציב המשפחתי שלהם לשנים הקרובות ולא להיות תלויים בשינויים מקרו כלכליים.

מאפיינים נוספים של הלוואות לבית

ההחלטה על נטילת הלוואה לרכישת דירה, היא אחת החשובות ביותר מבחינה פיננסית עבור אנשים רבים. זאת, בגלל הסכומים הגבוהים שמעורבים בעסקה וגם ההחזרים הארוכים שיכולים להגיע אף לשלושים שנה. לפיכך, כל לווה פוטנציאלי רק ירוויח אם יעשה סקר שוק יסודי טרם קבלת ההחלטה ויבדוק את האופציות שלו במספר בנקים שונים.

יתרה מכך, שימוש ביועצי משכנתא חיצוניים יכול להביא אמנם להוצאות גבוהות יותר בשלב הראשוני, אך טומן בחובו אפשרות של חיסכון כספי משמעותי. בניגוד ליועצי המשכנתאות בבנקים, אנשי מקצוע בלתי תלויים עובדים עבור הלקוח בלבד ולא לטובת הגוף הפיננסי שעל ידו הם מועסקים.

במקרה ואתה חושב על רכישת בית ונטילת הלוואות למימון דירה, אנו באתר המרכז לצרכנות פיננסית יכולים לקשר אותך למומחים בתחום ולחסוך לך זמן וכסף. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית עם כל האינפורמציה הרלוונטית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל