הלוואות ללימודים בחו"ל


סטודנטים שלומדים בחו

תקופת הלימודים האקדמיים היא אינה פשוטה לסטודנטים מבחינה פיננסית. מצד אחד מדובר באנשים בוגרים שמעוניינים להתחיל את חייהם העצמאיים, אך מצד שני, הסטודנטים צריכים להופיע להרצאות ולשיעורים במרבית ימי השבוע, לשלם שכר לימוד גבוה מידי שנה ולהצליח בלימודים. כאשר מדובר על לימודים ישנם גם קשיי שפה והסתגלות למדינה החדשה.

הלוואות ללימודים בחו"ל בבנקים

סטודנטים יכולים לקבל הלוואות ללימודים בחול בתנאים משתלמים למדי מגופים בנקאיים רבים. הסיבה לכך היא, שהבנקים רואים את הסטודנטים כאוכלוסייה בעלת פוטנציאל גבוה שיכולה להביא רווחים גבוהים לבנק בעתיד. יתרה מכך, לעיתים קרובות הם מוכנים לספוג הפסדים ולהעניק מתנות ומבצעים על מנת למשוך לקוחות בעלי השכלה גבוהה לעתיד.

יש לציין גם, כי מסלולי הלוואות ללימודים בארה"ב או מדינות אחרות, כוללים לרוב גם אופציה של גרייס (דחיית תשלומים), מה שנותן יותר זמן לאקדמאים העתידיים להתרגל לעומס בלימודים ולמצוא עבודה.

הלוואות ללימודים בחול בשוק החוץ בנקאי

אפשרות זמינה נוספת עבור הסטודנטים, היא לפנות לאחת מחברות האשראי או גופים חוץ בנקאיים אחרים. הם מציעים מימון של שכר לימוד וגם הלוואות של עשרות אלפי שקלים לצורך ספציפי של לימודים בחו"ל. תנאי הריבית יהיו פחות אטרקטיביים מהבנק, אך הסיכויים לקבל את ההלוואה הדרושה הן גבוהים יותר.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, פורסים בפניך את האפשרויות הזולות והאטרקטיביות ביותר של הלוואות ללימודים מבחינת ריבית ותנאים נוספים. אם אתה מעוניין לקבל סיוע ללא שום עלות או התחייבות, השאר את פרטיך באתר ואנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל