הלוואות ללא שיעבוד


מחשבון עם קוביות עם האותיות של המילה הלוואה

לקיחת הלוואות הפכה לתהליך שגרתי למדי בשנות האלפיים ומזמן כבר אינה מתבצעת בזמנים של קשיים פיננסיים בלבד. למעשה, רוב אזרחי ישראל עושים שימוש באשראי חיצוני, בין אם מדובר על כניסה לאוברדרפט, שימוש בכרטיסי אשראי או לקיחת הלוואות רגילות.

 

אופציות זמינות לקבלת הלוואות ללא שיעבוד

במקרה שמדובר על לווה פוטנציאלי שמעוניין בסכומים גבוהים במיוחד של הלוואה, הוא עלול להידרש לביטחונות וערבויות בגלל סיכוני האשראי שכרוכים בעסקה. הבנקים המסחריים, שנוטים להיות נוקשים למדי מול הלקוחות, יכולים אף לבקש שיעבוד על נכסים יקרי ערך כאלה או אחרים.

מבקשי הלוואה שלא רוצים להגיע למצבים של שעבוד כנגד ההלוואה, יכולים לגשת לשוק החוץ בנקאי ולחפש את האופציות הרלוונטיות ביותר מבין שלל האפשרויות. סקר שוק יסודי ופנייה למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית בהחלט יכולים להועיל מאד ללקוחות מסוג זה.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים למצוא את האפיק המשתלם ביותר של הלוואה עבור מטרות שונות, בין אם מדובר על בנקים, גופים חוץ בנקאיים או קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות. פרט לכך, המומחים שלנו מסייעים ללווים בכל תהליך גיוס האשראי ומגדילים במידה רבה את הסיכויים לקבלת הלוואה.  במידה אתה מעוניין בהלוואה בזמן הקרוב, השאר את פרטיך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל