מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט


לוגו בנק דיסקונט

בנק דיסקונט הוקם על ידי ליאון רקאנטי בשנת 1935, הבנק מציע שירותים בנקאיים ופתרונות מימון ואשראי בכל תחומי הפעילות הפיננסית. לבנק למעלה מ-110 סניפים בפריסה ארצית רחבה והוא מציע ללקוחותיו גם שירותי בנקאות ישירה באתר, במוקד שירות ובאפליקציה.
בנק דיסקונט מציע מגוון מסלולי הלוואות לכל מטרה ולצרכים שונים ומגוונים, בריבית אטרקטיבית, ההלוואות בסכומים שונים ולתקופות החזר נוחות בהתאם ליכולת ההחזר של הלווה ולצרכיו הייחודיים.

מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט

בנק דיסקונט מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך ומציע מגוון מסלולי הלוואות לכל מטרה וצורך, בין השאר למימון לימודים, למעבר דירה נוח, לקניית רכב, למימון חופשות וכיוצא בזה. בין מסלולי ההלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט ניתן למנות את המסלולים האטרקטיביים הבאים:

 • הלוואה מיידית– הלוואה מיידית ישירות לחשבון הבנק, לכל מטרה וצורך. ניתן לקחת הלוואה מיידית בסכומים של 1,000 ₪ ועד 100,000 ₪ בהתאם לפעילות בחשבון ומאפייני הלווה. תקופת ההלוואה היא 2-60 חודשים, הריבית נקבעת בהתאם לפעילות בחשבון. אפשר לקחת את ההלוואה בעזרת האפליקציה, אתר האינטרנט או בסניף.
 • הלוואה למעבר דירה– הלוואה נוחה עד 50,000 ₪ לתקופה של עד 60 חודשים, עם אפשרות לגרייס לתקופה של חודשיים. תנאי ההלוואה למעבר דירה הם ריבית משתנה על בסיס פריים, ההלוואה מאפשרת לכם לרכוש מוצרי חשמל חדשים, ריהוט חדש וציוד נוסף, ולממן את עלויות המעבר כדי להתחיל ברגל ימין את החיים במקום החדש.
 • הלוואות התארגנות בבית חדש– הלוואה עד 100,000 שח לתקופה של עד 10 שנים, עם אפשרות לגרייס לתקופה של 24 חודשים. ההלוואה היא לכל מטרה, לרבות שיפוץ נכס, בריבית משתנה על בסיס הפריים.
 • הלוואה לבניית קריירה- שני מסלולי הלוואה לכל מטרה לבעלי משכורת נמוכה בתחילת הקריירה שלהם, ההלוואות מאפשרות לעבור את התקופה המאופיינת בשכר נמוך כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה עד לשיפור בתנאי השכר.
 • הלוואת המאה– הלוואה עד 100,000 ₪ לכל מטרה, בריבית משתנה על בסיס הפריים, לתקופת החזר עד 80 חודשים. אפשר לבחור מסלול זה גם בריבית קבועה כדי למזער סיכונים ולדעת מראש מהו ההחזר החודשי. ההלוואה מיועדת למטרות שונות כמו מימון הוצאות מחיה, קניות, חופשות ועוד.
 • הלוואה גמישה– הלוואה לכל מטרה לסכום של עד 60,000 ₪ עם תנאי החזר בהתאמה אישית מלאה, ניתן להחזיר את ההלוואה עד 72 חודשים, אפשר לחלק ל-2-4 תקופות החזר, בכל תקופה הלווה יכול לקבוע מהו ההחזר החודשי.

צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם לקבל החלטה נכונה ושקולה איזה מסלולי הלוואות לכל מטרה של בנק דיסקונט מתאימים בדיוק בשבילכם.
השאירו פרטים באתר והיועצים שלנו יחזרו אליכם בהקדם עם פרטים נוספים והצעה אטרקטיבית. השירות ניתן ללא עלות וללא התחייבות מצדכם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל