הלוואות לכל לקוחות הבנקים


תמונה של כרטיס אשראי

כמעט כל אדם בישראל עושה שימוש בהלוואות באופן שוטף, בין אם מדובר על שימוש בכרטיסי אשראי, הוצאת פנקס צ'קים, כניסה לאוברדרפט או לקיחת הלוואות סטנדרטיות. ההיצע בשוק ההלוואות היום הוא רחב ומגוון, כך שכל אחד יכול למצוא את המסלול המתאים עבורו.

אפיקי הלוואות לכל לקוחות הבנקים

למרות ההתפתחות המרשימה של השוק החוץ בנקאי, הלוואות לכל אחד דרך הבנק הן עדיין הדרך הטובה והזולה ביותר לקבל אשראי. במידה והלווה הפוטנציאלי הוא לקוח ותיק של הבנק, יש לו הכנסות קבועות והיסטוריית האשראי שלו היא טובה, הבנק יציע ללקוח בעצמו ליטול הלוואה בתנאים אטרקטיביים. זאת מכיוון שבסופו של דבר זהו האינטרס של הבנק להעניק הלוואות ולקבל ריבית לאנשים פרטיים וגופים שסיכון האשראי שלהם הוא נמוך.

יש לציין, כי הלוואות לכולם מבנקים אינן זהות בתנאים שלהן בכל הגופים הפיננסיים ולכן מומלץ מאד לעשות סקר שוק מקדים ולבדוק את כל האפשרויות לפני שמחליטים על נטילת הלוואה. בנוסף לכך, אם אתם משתייכים לקבוצה או מגזר מסוים, כמו עובדי מדינה, סטודנטים, מורים, עובדי משרד הביטחון ועוד, סביר להניח שיש לארגון המייצג אתכם הסדר עם אחד הבנקים בנוגע להלוואות משתלמות יותר.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עומדים כאן לרשותך ומוכנים להציע לך השוואה בין הלוואות ללקוחות כל הבנקים. במידה ואתה רוצה לקבל מידע על אשראי הרלוונטי לגביך, צור אתנו קשר כבר היום. לשם כך, כל מה שעליך לעשות, הוא להשאיר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נדאג לחזור אליך במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל