הלוואות לכיסוי המינוס


אדם חוסך כסף לקניית בית

ישראלים רבים אינם מצליחים "לגמור" את החודש ונקלעים למינוס גבוה בבנק. לכן, אין זה פלא כי בשנים האחרונות אנו חשופים לפרסומות רבות של בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות המציעים הלוואות שונות לכיסוי המינוס. הריבית על המינוס בבנק, הידוע גם בשם אוברדרפט, עשויה להיות גבוהה ולהגיע ל-15% ולמעלה מכך, לכן יש הגיון כלכלי לקחת הלוואה כדי לכסות את המינוס.

מי מציע הלוואות אטרקטיביות לכיסוי המינוס בבנק?

בעבר היה ניתן לקחת רק מהבנקים הלוואות לכל מטרה, לרבות לכיסוי המינוס. עם פתיחת שוק ההלוואות לתחרות החלו חברות האשראי, חברות מימון חוץ בנקאיות הפועלות בהיתר משרד האוצר וגם חברות הביטוח להציע הלוואות שונות. כדי לקחת הלוואה לכיסוי המינוס חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות בין כל החלופות.

יש מגוון עצום של מסלולי הלוואות לכיסוי המינוס לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית המכירה את כל האפשרויות ומייעצת ללקוחותיה איזה הלוואה כדאי לו לקחת. למעשה, החברה עורכת מעין מיני מכרז בין בנקים, חברות אשראי וחברות מימון נוספות כדי להוזיל את עלות ההלוואה ולהתאים ללקוח פתרון איכותי ומותאם אישית לצרכיו, לגובה המינוס וסכום ההלוואה הנדרש וליכולת ההחזר שלו.

בשנים האחרונות החלו עוד ועוד ישראלים להעדיף הלוואות לכיסוי המינוס מחברות מימון חוץ בנקאיות, הסיבה העיקרית לכך היא שהלוואה זו אינה פוגעת באובליגו (מסגרת האשראי), וגם לרוב קל יותר לקבל אותה. במקום להתחנן בפני פקיד ההלוואות בבנק לקבל אישור להלוואה לסגירת המינוס, לוקחים הלוואה מהירה בסכום הנדרש, ללא החתמת ערבים, סוגרים את המינוס וזוכים לפריסת תשלומים ארוכה, עד חמש שנים.

הלוואה משתלמת

כל הלוואה יש להחזיר, אך חשוב לזכור כי כיום הבנקים אינם מאפשרים ללקוחותיהם להיות בחריגה, לכן הם לוחצים עליהם לקחת הלוואות לסגירת המינוס. חשוב לציין כי הריבית על המינוס גבוהה לכן כדאי לקחת הלוואות לסגירת המינוס וליהנות מהפרשי הריבית, משקט מהבנק ומחזרה למסגרת.

למידע נוסף ולהצעה אטרקטיבית להלוואה לכיסוי המינוס השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע גם לכם לקבל הלוואה נוחה בהתאם ליכולת ההחזר שלכם, וזאת ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל