הלוואות לחייבים בהוצאה לפועל


אדם בחובות

כל אדם עלול להיקלע לחובות מסיבות אישיות או עסקיות. במקרים בהם נפתחו נגדך תיקים בהוצאה לפועל עליך להתמודד ביעילות ובחוכמה עם המצב. באמצעות הלוואות לחייבים בהוצאה לפועל תוכל לסגור תיקים, לשלם חובות לנושים או לקחת הלוואה שתאפשר לך לעבור את התקופה הקשה ולחיות בכבוד.

 

הלוואות לחייבי הוצאה לפעול

הלוואות לסגירת תיקים בהוצאה לפועל ניתן לקחת מבנקים ומחברות חוץ בנקאיות שונות. עם זאת, עליך לזכור כי הלוואות לסגירת חובות בהוצאה לפועל יקרות יותר ולרוב ניתנות בתנאים מגבילים בגלל הסיכון הרב שהמלווה לוקח על עצמו.

חשוב לציין כי הלוואות להוצאה לפועל לא קל לקבל, ולרוב מדובר בהלוואות עם ריבית גבוהה ותנאי החזר נוקשים יותר מהרגיל. לכן, כאשר מחפשים הלוואות לחייבים בהוצאה לפועל יש לפעול בשיקול דעת ולחפש גופים פיננסיים שיסכימו לתת לך הלוואה, לרוב יהיה עליך לגייס לפחות ערב אחד. חשוב לערוך סקר שוק מקיף כדי להשוות את התנאים של כל ההלוואות לסגירת חובות ותיקים בהוצאה לפועל, רק כך תוכל לקבל החלטה פיננסית נכונה.

באמצעות ההלוואה תוכל לסגור תיקים וחובות בהוצאה לפועל, אך יהיה עליך לעמוד בתשלומי ההחזר של ההלוואה. עם זאת, ההלוואה מאפשרת לך להשתקם כלכלית ולצאת לדרך חדשה.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עומד לשירותך, וללא כל עלות או התחייבות, תוכל לקבל ייעוץ מקצועי וסיוע פיננסי שיאפשר לך לקבל הלוואה נוחה ולסגור חובות ותיקים בהוצאה לפועל. השאר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל