הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל


אדם בחובות

לקוחות ישראלים אשר מנהלים את החשבונות שלהם באחד הבנקים המסחריים, מחויבים כמובן לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלהם, להישאר במסגרת האשראי, לשלם את תשלומי הריבית, לא לפזר צ'קים ללא כיסוי ועוד. בתמורה, יכול הבנק להעניק להם קו אשראי גדול יותר, הלוואות בתנאים משתלמים יותר וגם הטבות שונות בעמלות וריבית.

כאשר אדם ספציפי איננו מבצע את חלקו בעסקה, הוא חושף את עצמו לסנקציות מצד הבנק והיכולת שלו לגייס אשראי נפגעת בצורה משמעותית.

הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

כאשר נפתח תיק בהוצאה לפועל נגד לקוח בנקאי מסוים, הסיטואציה יכולה להגיע לעיתים עד סנקציות חמורות שמוטלות על חשבון הבנק שלו. יש לציין, כי לא תמיד מדובר בלקוחות בעייתיים, אלא לעיתים אלו פשוט אנשים שנקלעו לבעיה כספיות או משפטיות בטווח זמן קצר. הפתרון האופטימאלי עבורם, הוא לפנות לגופים חוץ בנקאיים ולבקש אשראי עסקי לצורך תפעול העסק (או הוצאות אחרות במקרה של לקוחות פרטיים).

התנאים של ההלוואות החוץ בנקאיות לרוב גמישים יותר, מה שהופך אותן לזמינות יותר עבור הלווים הפוטנציאליים. עם זאת, עלות האשראי לאורך זמן תהיה יקרה יותר, מה שיתבטא בריבית גבוהה מהבנק ובעמלות שונות שאינן קיימות בגופים הבנקאיים. כל תוספות התשלום הללו באות לפצות את החברות החוץ בנקאיות על הסיכון הגבוה שהן לוקחות בנתינת הלוואות ללווים מסוכנים יותר.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, שמנו לנו למטרה להציע את האפשרויות האטרקטיביות ביותר לקהל הקוראים שלנו. במידה ואתה מעוניין שנקשר אותך לגופים המתמחים בייעוץ לגבי אשראי בנקאי וחוץ בנקאי, השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל