הלוואות לאחיות


אחות בבית חולים

אחיות רבות זקוקות להלוואה נוחה למטרות שונות כגון מימון חופשה בארץ או בחו"ל, החלפת הרכב הישן, שיפוץ הדירה, רכישת רהיטים ומוצרי חשמל, לימודים, עזרה לילדים, סגירת מינוס בבנק וכדומה. אחיות לרוב עובדות במשרה קבועה ומסודרת, לכן בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות שמחים להעניק להן הלוואות בתנאים מועדפים.

מי מציע הלוואות לאחיות?

אחות הזקוקה להלוואה לכל מטרה יכולה לפנות לבנק שלה, לחברות אשראי, לחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר משרד האוצר, ויש באפשרותה לקבל גם הלוואה נוחה על חשבון כספי הפנסיה ותוכניות חיסכון. חשוב לבחור היטב את הגוף הפיננסי ממנו לוקחים הלוואה, מומלץ לערוך סקר שוק מהיר בין גופים פיננסיים שונים ורק לאחר השוואה בין ההצעות השונות האחות יכולה לקבל החלטה נכונה ומשתלמת כלכלית.

יש הלוואות ייעודיות המתאימות לאחיות, בין השאר אחיות יכולות לקבל הלוואה נוחה למימון לימודים ולצרכי רכישת רכב חדש או יד 2. כמו כן, הלוואות לאחיות אפשר לקבל במקרים מסוימים דרך המעסיק, הלוואה מהמעסיק נחשבת לאטרקטיבית אך יש להשוות את התנאים להלוואות אחרות דרך בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע לאחיות רבות לקבל הלוואה נוחה ומותאמת אישית. השאירי פרטים באתר ונסייע גם לך לקבל הלוואה עם ריבית אטרקטיבית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת שליו 19.2.2016
  אני גננת וחיפשתי הלוואה משלמת לחתונה של ביתי, באמצעות האתר גילתי שאני זכאית להלוואה מיוחדת. ממליצה חום להתייעץ עם מומחי האתר לפני שחותמים
  צלמית תמונת פרופיל
 • איגור 17.6.2016
  אני עולה חדש וההיתי זקוק להלוואה לרכב, היועץ הפיננסי של האתר מצא לי הלוואה מיוחדת לעולים בתנאים טובים. תודה!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקל מנחם 7.7.2016
  אני עובד הייטק וההייתי צריך הלוואה משלימה למשכנתא, נציגי האתר עזרו לי למצוא הלוואה שמתאימה במיוחד עבורי
  צלמית תמונת פרופיל