הלוואות כנגד משכון נכס


בית עם כסף שנחסך כמשכנתא

אם אתה זקוק להלוואה גדולה כדי לממש חלומות ושאיפות אישיות, משפחתיות או עסקיות, באפשרותך לקחת הלוואות כנגד משכון הנכס שבבעלותך. הלוואה כנגד משכון בית או דירה (נכס למגורים) מאפשרת לך לקבל תנאים אטרקטיביים מהבנק, בין אם זה הבנק בו נמצא חשבון העו"ש שלך ובין אם זה בנק אחר.

עליך לזכור כי כל גוף פיננסי שמציע הלוואות מעונין להבטיח את השבת כספו ואינו מחפש קשיים ובעיות. לכן, הבנקים דורשים בכל הלוואה גדולה להציג בפניהם ביטחונות מספקים, ואין כמו נכס למגורים כדי לקבל תנאים אטרקטיביים מהבנק ולממש את החלומות שלך.

הלוואה אטרקטיבית כנגד משכון בית או דירה

לכל אדם יש חלומות שהוא מעוניין להגשים, לעתים הוא זקוק לכסף כדי לממש שאיפות אישיות כמו לימודים, טיול ארוך בחו"ל, מימון חתונה מפוארת ויוקרתית ועוד. באמצעות הלוואות כנגד משכון דירה או בית בבעלות הלווה, הוא יכול לקבל הלוואה גדולה שתאפשר לו לממש את שאיפותיו וחלומותיו.

כדאי לדעת כי משכון נכס כדי לקבל הלוואות מאפשר גם להגשים ולממש שאיפות משפחתיות ועסקיות, לדוגמה מימון חופשה יקרה לכל המשפחה בארץ או בחו"ל או מימון הקמת עסק חדש. עם זאת, חשוב לציין כי לכל בנק יש מדיניות שונה והוא מחשב באופן אחר את סכום ההלוואה ואת תנאי הריבית וההחזר. לכן, מומלץ לפנות ליועץ הלוואות מקצועי ומנוסה שמכיר את כל הבנקים ועורך מעין מכרז ביניהם על מנת שהלווה יקבל את התנאים הטובים ביותר.

הלוואה לכל מטרה כנגד משכון נכס

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה לאלפי ישראלים לקבל הלוואות כנגד משכון נכס והלוואות נוספות. המומחים שלנו בודקים את כל מסלולי ההלוואה הקיימים בבנקים כנד משכון דירה או בית, ובהתאם לכך מייעצים ללקוח איזה מסלול כדאי לו לבחור, בהתאמה מושלמת לצרכיו הייחודיים וליכולת ההחזר שלו.

הלוואות כנגד משכון נכס נחשבות לאטרקטיביות במיוחד, הבנק זוכה לביטחונות הרצויים ולכן אינו חושש להעניק הלוואה גדולה בתנאים נוחים עם פריסת תשלומים ארוכה. בהתאם למדיניות הבנק ניתן לקבל הלוואות כנגד מישכון נכס לתקופה של 4-30 שנים, לכל מטרה ולמימוש כל חלום וצורך.

בעזרת צוות המומחים של מידע – המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית תוכל גם אתה לקבל החלטה פיננסית חשובה וליהנות מהלוואה אטרקטיבית כנגד משכון הדירה שבבעלותך. אנו מסייעים לך לקבל החלטה פיננסית נכונה ולבחור במסלולים נוחים המאפשרים לך לפרוע את ההלוואה בתנאי פירעון נוחים המותאמים ליכולת ההחזר שלך ובריבית אטרקטיבית.

למידע נוסף השאר פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם עם הצעה להלוואה אטרקטיבית, ללא כל התחייבות או עלות מצדך.

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל