הלוואות דרך המשכנתא


מחשבון וכסף שניתן כהלוואה מהירה

האם יש לך משכנתא על הנכס וכבר חלפו מספר שנים מהמועד בו התחלת לשלם את ההלוואה? אם כן, כדאי לך לדעת כי יש באפשרותך לקחת הלוואה דרך המשכנתא בתנאים פחות או יותר זהים לתנאי המשכנתא. למעשה, הלוואות דרך המשכנתא הן לרוב הפתרון המושלם לכל מי שזקוק לכסף למטרת שיפוץ הנכס ולכל מטרה נוספת.

מסלול אטרקטיבי זה מאפשר לבעלי נכסים המשלמים עדיין את תשלומי המשכנתא להרחיב את המשכנתא הקיימת ולקבל את המימון לו הם זקוקים. נניח ולקחת משכנתא מהבנק בסכום של 700,000 ₪, וכבר שילמת כמחצית מההלוואה. במקרה זה תוכל לקבל הלוואות דרך המשכנתא עד לסכום של כ-150,000 ₪, בכפוף לתנאי הבנק ועל פי שיקול דעתו. תנאי ההלוואה יהיו דומים לתנאי המשכנתא שלקחת.

הלוואה ארוכת טווח לכל מטרה

הלוואות דרך המשכנתא נחשבות לפתרון מצוין כדי להגשים חלומות, ניתן להשתמש בכסף לכל מטרה, לרבות שיפוץ הדירה, שדרוג הרכב הישן, לימודים, חופשות ועוד. את ההלוואה כנגד שעבוד הנכס ניתן לקבל לתקופה ארוכה של 4-30 שנה, תלוי בבנק ובמאפייני המשכנתא אותה משלמים. כדי לקחת הלוואה בתנאים אטרקטיביים מומלץ לפנות לצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, אנו מתמחים בהלוואות דרך המשכנתא ובמגוון מסלולי הלוואה נוספים, אנו מסייעים מדי שנה לאלפי משפחות ולווים להגשים חלומות ולשפר את איכות חייהם.

למידע נוסף השאר פרטיך באתר. אנו נחזור אליך בהקדם עם כל המידע הנדרש עבורך כדי לקבל הלוואה דרך המשכנתא בתנאים הנוחים ביותר.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל