הלוואות בריבית בנקאית


טופס ריבית

הבנקים המסחריים בישראל מציעים הלוואות מסוגים שונים, הריבית על הלוואה מהבנק נעה בטווח של אחוזים בודדים, בהתאם למצבו הפיננסי של הלווה, סכום ההלוואה, תקופה, ביטחונות וסיבת ההלוואה. ככל שיש לכם יותר ביטחונות בבנק, למשל חסכונות טווח ארוך או תיק השקעות גדול, כך תוכלו לשפר תנאים ולהוזיל ריביות.

חשוב לזכור כי עד אמצע 2018 יכולת המיקוח שלכם מול הבנק הייתה זניחה, לכן רבים התקשו לדעת האם הריבית שהבנק הציע להם היא טובה. כיום, הבנקים חייבים לדווח למפקח על הבנקים מהי הריבית הממוצעת שהם גובים על הלוואות ללקוחות פרטיים, התחרות בענף ההלוואות גדולה יותר והצרכנים נעשים חכמים יותר.

סקר שוק לפני לקיחת הלוואה בנקאית

הבנקים מעוניינים לתת הלוואות ללקוחות איכותיים, הם מוכנים לשפר תנאים כדי שהלווה יבחר בהם וחשוב לנצל זאת. אין למהר ולקחת הלוואה מהבנק שלכם, למרות שיתכן ומכירים אתכם היטב בבנק. חשוב לערוך סקר שוק בין מספר בנקים ולהשוות הצעות להלוואות גם מחברות המימון החוץ בנקאי.

יש בנקים המציעים הלוואות בריבית נמוכה ואפילו ללא ריבית אם רק תעבירו את המשכורת שלכם לבנק ותפתחו חשבון חדש. בגלל חוק האשראי החדש יש תחרות גבוהה יותר בתחום ההלוואות, לכן אין לפסול הלוואות חוץ בנקאיות. יחד עם זאת, במקרים רבים הבנקים יציעו ריבית נמוכה יותר, אך ככל שיש לכם יותר ביטחונות תוכלו לשפר תנאים ולהתמקח על הריבית.

הלוואות בריבית בנקאית ומשתלמת כדאי לקחת רק בעזרת היועצים המנוסים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. השאירו פרטים בטופס שבתחתית העמוד, אנו נפנה את הבקשה שלכם לכל הגורמים המובילים ונסייע לכם לבחור הלוואה בריבית נמוכה ואטרקטיבית.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואה כנגד שעבוד נכס

הלוואה בצ'קים


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל