הלוואות בפריסת צ'קים

כסף שניתן כהלוואה לכל מטרה

ישראלים רבים אינם יכולים לקבל הלוואה מהבנק בגלל היסטוריית האשראי שלהם ומסיבות נוספות. יש מקרים בהם לא מעוניינים לקחת הלוואה מהבנק, במיוחד מהסיבה כי ההלוואה פוגעת באובליגו. לכן, כאשר הם זקוקים לאשראי נוסף באופן דחוף באפשרותם לפנות לחברות מימון חוץ בנקאיות המציעות הלוואות בהחזר צ'קים.

הלוואות בפריסת צ'קים ללא ערבים

אם ברשותך פנקס צ'קים תוכל לפנות לחברות מימון פרטיות המציעות הלוואות בצקים ללא ערבים. אמנם, הלוואות בפריסת שיקים אינן זולות, מאחר והחברה לוקחת סיכון גבוה על עצמה כיוון שאין באפשרותה לבדוק מראש האם יהיה כיסוי לצ'קים שפרסת כנגד ההלוואה. לפיכך, רוב חברות המימון הפרטיות מציעות הלוואות בצ'קים לסכומים נמוכים יחסית, עד כמה עשרות אלפי שקלים, ולתקופת החזר קצרה, לרוב עד 12 תשלומי החזר.

כיצד לוקחים הלוואות-החזר בצ'קים?

כדי לקחת הלוואות בהחזר שיקים עליך לאתר חברת מימון חוץ בנקאית המספקת פתרון זה. הלוואות בצ'קים ניתנות ללא החתמת ערבים וללא התחייבויות וביטחונות אחרים, כל שעליך לעשות הוא להוכיח לחברה כי בבעלותך חשבון בנק פעיל באחד הבנקים, להציג את פנקס ההמחאות שלך ולבקש את הסכום לו אתה זקוק. נציגי חברת המימון יבצעו בדיקה מהירה כדי לקבוע את סכום ההלוואה, גובה הריבית, תנאי ההחזר ופריסת התשלומים.

כנגד סכום ההלוואה עליך לפרוס צ'קים, בהתאם למספר התשלומים שנקבעו בחוזה ההלוואה בינך לחברת המימון. עליך לוודא מדי חודש כיסוי של הצ'ק אחרת הנך מסתכן בעלויות נוספות ובריבית גבוהה, כמו גם בהליכים משפטיים נגדך.

ראוי לציין כי הלוואות בפריסת צ'קים מהוות אופציה טובה למי שזקוק לסכום של כמה עשרות אלפי שקלים במהירות וללא ערבים או ביטחונות. עם זאת, לפני שאתה ממהר לקחת הלוואות בהחזר צ'קים עליך לערוך סקר שוק מקיף כדי להשוות בין ההצעות של חברות מימון שונות.

זקוק למידע נוסף ולייעוץ בנושא הלוואות בפריסת צ'קים? השאר פרטים בטופס שבאתר וצוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליך בהקדם. נשמח לייעץ ולסייע לך לקבל החלטה נכונה איזה הלוואות בפריסת שיקים מתאימות עבורך, וללא התחייבות מצדך נציע לך הלוואות משתלמות בתנאים נוחים.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל