הלוואות בסכומים גבוהים


כף יד מחזיקה בשטרות כסף להלוואה

כל אדם צריך מדי פעם הלוואות בסכומים גדולים, למשל כדי לרכוש רכב יוקרה, לקנות דירה, לממן שיפוצים בנכס, להקמת עסק חדש או השקעה בעסק קיים וכדומה. כדי לקבל אישור להלוואה גדולה יש להציג בטוחות לבנק או לחברת המימון, לעתים יש לשעבד נכס או רכוש אחר, להחתים ערבים ועוד. באמצעות הלוואות בסכומים גבוהים ניתן להגשים חלומות שונים, אך חשוב לזכור כי יש להחזיר את ההלוואה, לכן חשוב להיערך פיננסית לקראת תשלומי ההחזר.

הלוואות בסכומים גבוהים לפרטיים ולעסקים

הלוואות בסכומים גדולים ניתן לקבל מבנקים, מחברות מימון פרטיות, על חשבון כספי הפנסיה, ויזמים ואנשי עסקים יכולים לקבל הלוואה גדולה גם מקרנות שונות. חשוב לבדוק מספר אפשרויות ולהשוות הצעות מגופים פיננסיים שונים על מנת לקבל החלטה נכונה, בהתאמה למאפייני הלווה, מטרת ההלוואה ויכולת ההחזר.

אדם פרטי המעוניין לקחת הלוואה גדולה יוכל לקבל מענה דרך אחד הבנקים ומחברות מימון פרטיות (מימון חוץ בנקאי), במידה והוא צבר סכום גבוה באפיקי החיסכון הפנסיוני, הוא יוכל לקחת הלוואה נוחה בריבית אטרקטיבית על חשבון הקרן.

יזמים ואנשי עסקים זקוקים להלוואות בסכומים גדולים לניהול שוטף של העסק, להשקעה, למימון הון חוזר, לרכישת ציוד ולהקמת עסק חדש. באפשרותם לקבל הלוואות גדולות דרך בנקים, חברות מימון חוץ בנקאי וקרנות מימון שונות, למשל הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, קרן נתן ועוד.

למידע נוסף ולהצעה אטרקטיבית להלוואה גדולה בתנאים נוחים, השאירו פרטים באתר וצוות המומחים של מידע יחזור אליכם בהקדם. אנו מסייעים לפרטיים ולאנשי עסקים לקבל הלוואות בסכומים גדולים בתנאים מועדפים ובהתאמה אישית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל