הלוואות במרכז


הלוואה קטנה חוץ בקאית

כל אדם יכול להזדקק להלוואה בשלב כלשהו של חייו, ובמיוחד כאשר הוא נמצא בתקופה בה ההוצאות שלו עולות על ההכנסות. סטודנטים רבים, לדוגמא, שנדרשים לשלם שכר לימוד גבוה עבור הלימודים האקדמאיים, מתקשים להתמודד לעיתים עם התשלומים השוטפים מפאת חוסר היכולת שלהם לעבוד באופן מסודר.

מסלולי הלוואות במרכז

אזור גוש דן והסביבה נחשב למרכז העסקי של ישראל ובאזור זה ממוקמים רוב הגופים הפיננסיים המובילים בארץ. הלווה הפוטנציאלי יכול לבחור האם לפנות בבקשת הלוואה לאחד הבנקים המסחריים או שמא להשתמש בשירותי החברות החוץ בנקאיות.

הבנקים יכולים להציע ריביות נמוכות יותר אך דורשים בטחונות ברמה גבוהה והוכחות חד משמעיות ליכולת החזר ההלוואה. ישנה גם חשיבות גדולה האם הלווה הוא לקוח של הבנק ומהו הוותק והיסטוריית האשראי שלו. מבקשי הלוואה בעלי הכנסות נמוכות יחסית וללא נכסים בעלי ערך, יתקשו לגייס אשראי בסכומים הגבוהים יותר ויצטרכו לפנות לאפיקים אחרים.

הלוואות חוץ בנקאיות במרכז, כמו חברות כרטיסי אשראי וגופים פרטיים אחרים, לעומת זאת, הן יקרות יותר מבחינת ריבית, אך גם נגישות הרבה יותר מבחינת הלווים. ניתן לשנות פרמטרים רבים תוך כדי החזר ההלוואה – הכול בהתאם להעדפות האישיות של הלווה.

הלוואות שניתן לקבל באמצעות יועצי האתר

הלוואה עד 50,000

הלוואה עד 100,000

במידה ואתה מעוניין לברר על הצעות משתלמות של הלוואות באזור המרכז, אנו באתר המרכז לצרכנות פיננסית יכולים להפנות אותך ליועצים בתחום ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטיך באתר ואנו מבטיחים שנחזור אליך במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל