הלוואות בירושלים


כסף שניתן כהלוואת גישור

הנתונים בישראל נכון להיום מראים, כי כמעט כל אדם עושה שימוש בהלוואות באופן שוטף, בין אם מדובר על שימוש בכרטיסי אשראי, הוצאת פנקס צ'קים, כניסה לאוברדרפט או לקיחת הלוואות סטנדרטיות. ההיצע בשוק ההלוואות בארץ הוא רחב ומגוון, כך שכל אחד יכול למצוא את המסלול המתאים עבורו.

הלוואות בירושלים – מהן האפשרויות הקיימות?

בעיר הבירה שלנו יש לא מעט מוסדות השכלה גבוהה והבנקים מציעים הלוואות לסטודנטים בירושלים בתנאים משתלמים במיוחד. לדוגמא, ניתן לקבל אשראי עד ל-5 שנים בריבית אטרקטיבית למדי, וזאת משום שסטודנטים נחשבים ללקוחות בעלי פוטנציאל גבוה וסיכון די נמוך.

הבנקים והגופים החוץ בנקאיים עוסקים, כמובן, גם במתן הלוואות לשכירים בירושלים, כאשר גובה ההלוואה והתנאים שלה תלויים במאפיינים האישיים של כל לווה ולווה. הלוואות חוץ בנקאיות בירושלים יהיו יקרות יותר מבחינת ריבית והעמלות השונות, אך הסיכויים לקבל אישור חיובי הוא גבוה יותר.

כדאי להזכיר גם את נושא ההלוואות ללא ריבית בירושלים. אם נתייחס למוסדות הפיננסיים, הרי שהלוואות כאלה אפשריות לעיתים במקרה של הטבה למצטרפים חדשים או לקוחות אמידים במיוחד. עם זאת, בדרך כלל החברות המלוות לא יעניקו הלוואות מסוג זה.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך להשוות בין המסלולים המשתלמים ביותר של הלוואות באזור ירושלים. אם ברצונך לחסוך זמן וכסף ולאתר את ההצעה האטרקטיבית ביותר, פנה אלינו כבר היום. השאר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי הנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל