הלוואות ארוכות טווח


אדם חותם על הלוואה ארוכת טווח

ישראלים רבים זקוקים להלוואה לתקופה ארוכה למטרות שונות, ביניהם עסקים המחפשים פתרונות מימון משתלמים לזמן ארוך כדי להשקיע ולהרחיב את החברה וכדי לנצל הזדמנויות כלכליות. גם לווים פרטיים זקוקים לפתרון משתלם של הלוואות ארוכות טווח, את ההלוואות ניתן לקחת מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות שונות.

הלוואות לזמן ארוך בהתאמה אישית

חשוב לדעת כי ככל שתקופת ההלוואה ארוכה יותר כך עלויות הריבית משמעותיות יותר בהשוואה להלוואה קצרת טווח. הלוואות לטווח ארוך נחשבות למסוכנות עבור הבנקים וחברות המימון החוץ בנקאיות, לכן חשוב לבחון היטב מהו הסכום הנדרש ומהי יכולת ההחזר כדי לנסות ולקצר את משך ההלוואה ככל הניתן.

בעת לקיחת הלוואות ארוכות טווח לכל מטרה יש לבדוק אופציה לפרעון מוקדם של ההלוואה ללא קנסות כבדים, כמו כן חשוב לתת דגש על גובה הריבית, תנאי ההלוואה, לוח סילוקין, הצמדות ופרמטרים נוספים. הלוואות לזמן ארוך ניתן לקחת מגופים פיננסיים שונים, בעקבות התחרות העזה בין הבנקים לחברות המימון החוץ בנקאיות כדאי לערוך סקר שוק מקיף כדי להוזיל עלויות.

מומלץ להתאים את סכום ההלוואה לטווח ארוך ליכולת ההחזר החודשית, ככל שההלוואה ארוכה יותר כך היא יקרה יותר, לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי כדי לקבל החלטה נכונה ושקולה.

מומלץ לקריאה נוספת

כל מה שצריך לדעת על הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה לכל מטרה בתנאים טובים

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עומד לשירותכם, נשמח לסייע לכם לקחת הלוואות לטווח ארוך בתנאים משתלמים ובהתאמה אישית ליכולת ההחזר שלכם. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל