הלוואות אטרקטיביות


אישה חותמת על הלוואה אטרקטיבית

ההתפתחות המואצת של הגופים הפיננסיים יחד עם הכניסה של אמצעים טכנולוגיים חדשים, הביאו להתרחבות אופציות האשראי בשנים האחרונות. החברות הבנקאיות הוותיקות, שהיוו במשך תקופה ממושכת את הכתובת הראשית ללווים פוטנציאליים, החלו לאבד נתח שוק לגופי ביטוח, חברות כרטיסי אשראי ועסקים פרטיים שהציעו הלוואות בתנאים נוחים במיוחד.

למידע נוסף על הלוואות חוץ בנקאיות –

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

הלוואות קטנות חוץ בנקאיות

בנוסף לאפשרויות הזמינות ללקוח, אופן קבלת הלוואות עובר תמורות משמעותיות גם הוא. בסיטואציות רבות, אין עוד דרישה למפגש פיזי בין מבקש ההלוואה למלווה, שכן הבקשה מתבצעת בצורה מקוונת, דרך הסמארטפון או המוקד הטלפוני.

איתור הלוואות אטרקטיביות בבנקים והשוק החוץ בנקאי

 יחד עם כל היתרונות שקיימים בתחרות הגדולה יותר על כיסו של הצרכן, לעיתים מסוימות, דווקא המבחר העצום של אפיקי הלוואות יכול לבלבל את הלווים ולגרום להם לבחור באופציה פחות מועדפת. יתרה מכך, עסקים פרטיים מסוימים יכולים להיות בעלי קשרים מפוקפקים לשוק האפור ולגרום עוגמת נפש רבה ללקוח במהלך ההתקשרות העסקית.

כדי להימנע מכניסה לסיטואציות בעייתיות, חשוב מאד להתייחס לתהליך לקיחת ההלוואה כרכישת מוצר לכל דבר, כאשר הריבית והעמלות הן על תקן מחיר המוצר – לבצע סקר שוק, לבחון את היתרונות והחסרונות, לקבל מידע על החברה ועוד. פנייה למומחים יכולה גם היא לפתוח בפניך מסלולים פחות מוכרים של הלוואות בתנאים טובים.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מציעים ללקוחות הפרטיים והעסקיים את האפיקים האטרקטיביים ביותר שקיימים בשוק, וזאת בהתאם לצרכים והמאפיינים האישיים שלהם. מכיוון שמדובר שתחום האשראי הוא דינאמי מאד ונתון לרגולציה קפדנית מצד המדינה, חשוב מאד להיות מעורה בהתפתחויות האחרונות כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בעת לקיחת הלוואה.

המומחים שלנו יוכלו לסייע לך בכך וללוות אותך גם בתהליך הגשת הבקשה ומשא ומתן מול המלווה. כמובן, שהגשת מסמכים בצורה מקצועית ואיתור המסלול הרלוונטי לפי קריטריונים נכונים הם שלבים קריטיים בדרך לעסקת אשראי מוצלחת.

במידה ואתה מעוניין לקחת הלוואה מהבנק או חברה חוץ בנקאית כלשהי בתקופה הקרובה, אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. לשם כך, כל מה שעליך לעשות זה למלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל