הלוואה נוספת למשכנתא


הלוואה נוספת למשכנתא

משכנתא הפכה לכלי מומלץ לפני כל רכישה גדולה, אך יש מי שלא עומד בתשלומים ודורש הארכה. מאחר ופריסת התשלומים והסדר המשכנתא נקבע מראש, הדבר אינו אפשרי. אך מה שכן אפשרי הוא לקחת משכנתא נוספת. הלוואה נוספת למשכנתא היא בהחלט כלי אפקטיבי ומקובל על הבנקים.

הלוואה נוספת – מה זה אומר

אם אתם ניצבים לפני רכישה גדולה או פרוייקט נרחב שאתם צריכים לממנו, בין אם זה שיפוץ דירה או אירוע משפחתי גדול כמו חתונה, תוכלו לגשת לבנק ולנסות לקבל הלוואה נוספת על המשכנתא שכבר לקחתם. בניגוד למשכנתא לדירה שניה, משכנתא שניה אינה נלקחת עבור פרויקט אחר כמו דירה נוספת אלא בגין הדירה או הפרויקט שאותו אתם מנסים לממן באמצעות המשכנתא שכבר לקחתם, וזה כלל לא משנה לשם מה נלקחת המשכנתא. זאת אומרת, אם יש לכם דירה עליה מוטל שיעבוד בשל המשכנתא הישנה, המשכנתא הנוספת תהווה שיעבוד נוסף על אותה הדירה לצורך הפרויקט אותו אתם מנסים לממן, חתונה לדוגמא.

רגע, לא כל כך מהר!

זה שאתם הולכים לבנק לבקש הלוואה נוספת על המשכנתא, אין זה אומר שתקבלו. קודם כל, רצוי לקחת את ההלוואה באותו בנק שבו לקחתם את המשכנתא הראשונה. שנית, אם הבנק יראה שיש לכם היסטוריית אשראי בעייתית כמו פיגורים בהלוואות, חריגה במסגרת האשראי, צ'קים חוזרים וכד', סביר להניח שבקשתכם למשכנתא שניה תידחה.

יתרונות וחסרונות

כאמור, עליכם להיות אמינים בעיני הבנק, אותו הבנק בו לקחתם את המשכנתא הראשונה, כדי שיאשר את ההלוואה השניה. מעבר לכך, במשכנתא שניה קרוב לודאי שהריבית תהיה גבוהה יותר מהראשונה. כמו-כן, לא מומלץ לקחת הלוואות שאין לכם מושג כיצד תחזירו. אבל מדובר אחרי הכל בהלוואה שיכולה גם לשמש לכיסוי חובות, אותה אפשר לקבל בריבית נוחה ובפריסת תשלומים מתאימה. לאחר תהליך שכזה כדאי ואף רצוי לנהל את המשכנתא השניה לצד התנהלות כלכלית אחראית הכוללת תחשיב של מקורות הכנסה והוצאות צפויות.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל