הלוואה נון ריקורס


כסף שניתן כהלוואה נון ריקורס

כאשר אדם מלווה מבנק או ממוסד פיננסי או פרטי, הוא נדרש להחזיר את ההלוואה במועד שנקבע. להלוואה נוהגים להצמיד ריבית ואפילו הפרשי הצמדה, ובדרך כלל גם בטוחות. ישנם מקומות בהם ניתן לקחת הלוואות הקרויות 'הלוואות נון ריקורס', אשר נלקחות במקרה של רכישת נכס. ההלוואה הינה הנכס עצמו בלבד.

 מהי הלוואת נון ריקורס

כאמור, הלוואת נון ריקורס לוקחים בעת רכישה של נכס, לרוב עסקאות נדל"ן כמו דירה או קרקע אשר שוויין הוא הבטוחה להלוואה, אך גם רכישת חברה למשל, אשר הבטוחה להלוואה הינה מניותיה. בהלוואת נון ריקורס לא נדרשת בטוחה מעבר לנכס עצמו, שנקנה במימון מלא או מימון חלקי של כספי ההלוואה. אם הלווה אינו מסוגל להחזיר את ההלוואה, יוכל לוותר על חובותיו ולהעביר לבנק את הנכס שרכש.

 מה החיסרון

הלוואות נון ריקורס מוכרות בעיקר בחו"ל, בעיקר בעסקאות נדל"ן, אולם בארץ הן לא ממש זוכות לתהודה, בעיקר מפני שהבנקים לא מתלהבים מהשיטה הזו. להלוואה מהסוג הזה עלולים להיות חסרונות כמו ירידה בערך הנדל"ן ותנודות במערכת הפיננסית, אשר פוגעים גם בשווי הבטוחה להלוואה. על הלווה להתחשב גם בהון העצמי אשר ברשותו, ואשר עליו להיות לפחות חצי מערכו של הנכס, מפני שאז יהיה המלווה במצב של סיכון וייתכן וידרוש ריבית גבוהה יותר מהלווה.

כדאי או לא כדאי

חשוב לזכור: בעת הלוואה לנכס בעל דרישה גבוהה ואשר ניתן לסחור בו בקלות רבה יותר, קל יהיה לבנק לגבות את החוב. כך, שההחלטה אם לקחת הלוואה נון ריקורס תלויה בטיב הנכס, ואף תלויה בהחלטת הבנק, כך שמומלץ להתייעץ לפני-כן עם הבנק באשר לסיכונים וליתרונות.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל