הלוואה כנגד שיעבוד רכב


רכב שמועמד לשעבוד תמורת הלוואה

שוק ההלוואות נפוץ במיוחד במערכת הבנקאית והפיננסית בשל הנגישות ובשל ההצלה המיידית בדמות תזרים מזומנים ישיר, אלא שהלוואה, מעצם שמה, גם צריך להחזיר. במקרה בו אין עתודות להחזר ההלוואה, ניתן לקחת הלוואה כנגד שיעבוד רכבכם, ושוויו יהווה את מחיר ההלוואה או חלקה אותה תצטרכו להחזיר.

הלוואה גם בעבור רכב בבעלותכם

אם יש לכם רכב, תוכלו לנסוע ישירות לסניף הבנק ולהניח את המפתחות על שולחנו של הפקיד. זה לא חשוב אם מדובר ברולס-רויס מהודרת או בפז'ו חבוטה – כל זמן ששוויו של הרכב מכסה את הסכום אותו אין בידיכם לספק לגוף המלווה ויכול לכסות את החזר ההלוואה, תוכלו להציג אותו כערבות לתשלום ההלוואה. שיעבוד רכב, במקרה הזה, כמוהו גם כשיעבוד דירה למטרות הלוואה, או הלוואה לנכס מסחרי, וגם עבור קרן פנסיה או קרנות נאמנות, מניות ואגרות חוב. זה כלל לא משנה לאיזו מטרה משמשת ההלוואה – אם זה למטרות רכישת דירה, למטרות לימודים, מימון אירוע משפחתי גדול או שיפוץ הדירה או העסק – הגוף המלווה יקח את המפתחות ששמתם על השולחן ויוכל להחתים אתכם על טופס הלוואה.

יתרונות וחסרונות של הלוואת שיעבוד על רכב

את ההלוואה כנגד שיעבוד על רכב תוכלו לקחת אם מסגרת האשראי שלכם לא מאפשרת לכם לקחת הלוואה במסלולים הרגילים. אבל אל דאגה, מדובר בהלוואה לכל דבר, עם קביעה של מסגרת החזר, חתימה על הסכם הלוואה, שיעורי ריבית שישולמו, ועוד. ההלוואה ניתנת לתקופה של עד 25 שנים וניתן לחלקה לריבית קבועה או לריבית משתנה, לקרן שצמודה למדד ושאינה צמודה. בשל כך, ההלוואה היא הלוואה כמו כל הלוואה אלא שהבטחונות להחזרתה מצויים בשוויו של רכבכם. בשל כך, אם תגיעו למצב של חדלות פירעון, המלווה יוכל למכור את הרכב שלכם, אותו שיעבדתם. כך שלמרות הכל ראוי לשקול את הדברים בכובד ראש ולחשב הוצאות שוטפות ותזרים מזומנים עתידי לפני שאתם לוקחים את העט ומתכוונים לחתום וללחוץ ידיים. יש להתמקח ולהציג אלטרנטיבות, לאחר שבחנתם את האפשרויות השונות ולמדתם את מצבכם הכלכלי.

הלוואה כנגד שיעבוד היא למעשה הלוואה לכל מטרה, זאת אומרת שכל מטרה למטרת ההלוואה מקובלת על הבנק, אולם הגוף המלווה יאשר את ההלוואה רק אם יראה כי יש בעצם ההלוואה ראיה מוצקה לערבות ההחזר. במידה וכך הם פני הדברים, ישמש הרכב כבטחונות להחזרת ההלוואה.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל