הלוואה כנגד שיעבוד נכס


תמונה של נכס משועבד לצורך קבלת הלוואה

אם אתם מתכננים אירוע משפחתי גדול או מתכוונים לקנות דירה, ואין ברשותכם תזרים מזומנים קבוע, כדאי שיהיה בבעלותכם נכס אחר אותו ניתן לשעבד לצורך תשלום חוב ההלוואה. נכס יכול להיות דירה או משרד, רכב או קרקע (וניתן אף לקרוא כאן בנפרד בנוגע להלוואה כנגד שיעבוד על דירה והלוואה כנגד שיעבוד על רכב וגם על נכס מסחרי). גם אם זה נדל"ן, מבנה או קרקע, וגם אם מדובר בקרנות ומניות, הנכסים הללו יכולים להוות ערובה מקובלת על המלווים להחזר ההלוואה.

הנכס הוא הערבות!

אם יש לכם נכס בבעלותכם, תוכלו להציג אותו כאמור כערבות לתשלום ההלוואה. זה כלל לא משנה לאיזו מטרה משמשת ההלוואה – אם זה למטרות רכישת דירה, למטרות לימודים, מימון אירוע משפחתי גדול או שיפוץ הדירה או העסק – הגוף המלווה יראה בנכס שבבעלותכם כבטחונות יציבים עבור החזר ההלוואה. מדובר בהון אישי שלכם, כך שבמקרה הזה הוא מחליף גם את מסגרת האשראי.

יתרונות וחסרונות של הלוואה כנגד שיעבוד נכס

הלוואה כנגד שיעבוד נכס הינה הלוואה לכל דבר ועניין, עם קביעה של מסגרת החזר, חתימה על הסכם הלוואה, שיעורי ריבית שישולמו, ועוד. ההלוואה ניתנת לתקופה של עד 25 שנים וניתן לחלקה לריבית קבועה או לריבית משתנה, לקרן שצמודה למדד ושאינה צמודה. בשל כך, ההלוואה היא הלוואה כמו כל הלוואה אלא שהבטחונות להחזרתה מצויים בשוויו של הנכס שבבעלותכם. בשל כך, אם תגיעו למצב של חדלות פירעון, המלווה יוכל למכור את הנכס, אותו שיעבדתם. כך שלמרות הכל ראוי לשקול את הדברים בכובד ראש ולחשב הוצאות שוטפות ותזרים מזומנים עתידי לפני שאתם לוקחים את העט ומתכוונים לחתום וללחוץ ידיים. יש להתמקח ולהציג אלטרנטיבות, לאחר שבחנתם את האפשרויות השונות ולמדתם את מצבכם הכלכלי.

הלוואה כנגד שיעבוד היא למעשה הלוואה לכל מטרה, זאת אומרת שכל מטרה למטרת ההלוואה מקובלת על הבנק, אולם הגוף המלווה יאשר את ההלוואה רק אם יראה כי יש בעצם ההלוואה ראיה מוצקה לערבות ההחזר. במידה וכך הם פני הדברים, ישמש הנכס כבטחונות להחזרת ההלוואה.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל