הלוואה הפוכה


כסף שניתן כהלוואה הפוכה

 מה זו הלוואה רגילה, כולם יודעים, בעיקר מי שהלווה או לווה דבר או שניים בחייו. אך מה היא הלוואה הפוכה? כלום מדובר על אותו דבר… רק הפוך? ייתכן. כיצד זה בא לידי ביטוי?

הלוואה הפוכה – מה זה אומר

בהלוואה רגילה הבנק מזכה באופן חד פעמי את החשבון בסכום ההלוואה המלא, ולרוב החזר ההלוואה נפרס על פני כמה חודשים. מנגד, בהלוואה הפוכה הבנק מזכה את החשבון לאורך מספר חודשים בסכום יחסי מסך ההלוואה, ואילו החזר ההלוואה כולו (כולל הריבית) מתקבל באופן חד פעמי.

איך מקבלים הלוואה הפוכה

הלוואה הפוכה אפשר לקבל כנגד מקור סילוק עתידי מוכח, כמו פיקדון כספי, חיסכון, פיצויי פרישה, קרן השתלמות או מקור אחר. אך לפני הכל, הלוואה הפוכה יקבל מי שיודע כי יוכל להחזיר את סכום ההלוואה ממקור עתידי, כמו תום חיסכון או ירושה, ובינתיים לא ישלם על ההלוואה עד למועד פירעונה (ויקבל את הסכום אשר סוכם חלקי החודשים בהלוואה), או-אז תוחזר ההלוואה בתשלום אחד כולל הריבית אשר סוכמה. לרוב לוקח הצד המלווה ערבות כלשהי בגין ההלוואה.

איך מחזירים הלוואה הפוכה

כאמור, החזר של הלוואה הפוכה מתקבל בתשלום יחיד חד-פעמי כולל סכום הקרן והריבית, וזאת חודש לאחר שנכנס לחשבון התשלום החודשי האחרון. את ההלוואה ניתן לקחת בסכום הנע בין 5000 ל-100,000 ₪, בריבית משתנה על בסיס פריים. תקופת ההלוואה נעה בין שבעה חודשים לשלושים ושבעה חודשים (עד כ-36 תשלומים חודשיים. ניתן גם לסלק חיוביים עתידיים בחשבון באמצעות פירעון מוקדם, קרי סילוק חלקי או מלא של קרן ההלוואה שהועברה לחשבון.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל