הלוואה גרייס


כסף שניתן כהלוואת גרייס

מי שנקלע למצב בו הוא נאלץ לקחת הלוואה, לעתים ממלמל מתוך מצוקה: עשה עימנו צדקה וחסד. אם כן, לא מדובר בניסים: הישועה כבר כאן! הכירו את הלוואת גרייס (חסד), המאפשרת חסד של כמה חודשים לפני התשלום הסופי. קרי, לקחת עכשיו את ההלוואה ולהחזיר אותה לאחר תום התקופה. אם כך, מה כוללת ההלוואה ואיך משיגים אותה?

 

 הלוואה גרייס – מה זה אומר

הלוואת גרייס, כאמור, מאפשרת ללווה מספר חודשים של חסד מיום לקיחת ההלוואה, אשר רק לאחר שיחלפו יתבקש להחזיר את הכסף שלווה. הלוואה מסוג זה רצויה עבור זוג שרכש דירה, למשל, וטרם מכר את הדירה הקודמת בבעלותו. כך גם אמורים הדברים לגבי עסק אשר זקוק למקורות מימון ולתזרים מזומנים (ויוכל להחזיר את הכסף רק לאחר כמה חודשים, ברווח עתידי) או ליזמים שמבקשים הון התחלתי. בכל המקרים יודעים הלווים כי יוכלו להחזיר את ההלוואה, ולכן הלוואה מסוג זה הינה אידיאלית עבורם.

 

הלוואת גרייס – סוגים

הלוואת גרייס מתחלקת לשני סוגים עיקריים.

הלוואת גרייס רגילה. במסגרת הלוואה זו, ניתנת תקופת חסד של מספר חודשים, שלאחריהם משלם הלווה את החזרי הקרן כולל ריבית והצמדה על פי לוח סילוקין שנקבע מראש. בהלוואה מסוג זה תנאי ההלוואה (ריבית, הצמדה, שיטת חישוב לוח סילוקין) הינן כמו בכל הלוואה אחרת בשוק. גם כאן ניתן לקחת את ההלוואה בהצמדה למדד וללא הצמדה למדד, בריבית קבועה או בריבית משתנה.

 הלוואת בלון. הלוואת בלון, שעליה הרחבנו בנפרד, הינה הלוואת גרייס לקרן בלבד. שלא בדומה לגרייס הרגילה, שאז הקרן והריבית משולמות באופן אחיד, בהלוואת בלון הקרן משולמת בתשלום אחד בסיום תקופת ההלוואה אולם הריבית וההצמדה משולמות מידי חודש מיום לקיחת ההלוואה. כך, תשלומי הפרשי ההצמדה מנפחים את סכום הקרן כמו בלון.

לסיכום, הלוואת גרייס מומלצת במקרים בהם יש צורך במימון מיידי עם אופציה ריאלית להחזר, אך לא מומלץ להאריך את תקופת ההחזר על פני חודשים רבים מידי מפני שאז נגררים גם תשלומים נוספים. לכן, חשוב להבין מהם התשלומים שתשלמו בתקופת הגרייס ולאחריה.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שרון בכר 3.5.2016
  אני רוצה להודות ליועצי האתר בזכותכם חסכתי מעל 60,000 ש"ח במיחזור משכנתא
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיר ש 11.5.2016
  לא האמנתי שאוכל לקבל הלוואה בתנאים כאלה, בעיקר אחרי שסורבתי בפעם הראשונה ע"י הבנק. תודה רבה על העזרה! כיף שיש לך גב
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני 16.6.2016
  בזכות האתר קיבלתי הלוואה מקרנות מדינה, שירות מעולה ומקצועי! תודה
  צלמית תמונת פרופיל