הלוואה גדולה מהבנק


אדם חותם על הלוואה גדולה מהבנק

חלומות להצליח, להתרחב כלכלית ולהתבסס הם טובים על הנייר, אבל בפועל מדובר בכאב ראש לא קטן כאשר ניגשים לשלב הפרקטי ומנסים לגרד את הקופה בניסיון למצוא מימון. בלית ברירה, סניף הבנק ניצב כפיתרון לגיטימי למימון במתן הלוואה. לא תמיד זה מומלץ, מדובר בהתחייבות עם ריבית ועמלות אחרי הכל, אך יש גם יתרונות לעניין – בכל זאת, מדובר במימון שחלמתם עליו. אז מה עושים לפני לקיחת הלוואה גדולה מהבנק?

מי יכול לקחת הלוואה גדולה מהבנק

הבנק לא נותן הלוואה לכל אחד, כמובן. צריכה להיות לכם יכולת החזר חודשית ורצוי גם הכנסה קבועה, כזו שתאפשר לכם להחזיר את ההלוואה מידי חודש אך בד בבד לשלם את החשבונות השוטפים ולקיים אורח חיים תקין. אלה דברים שהבנק מסתכל עליהם ביתר עיון. אולם לא מדובר רק ביכולת השתכרות חודשית אלא גם במוסר תשלומים טוב (צ'קים שלא חוזרים, אין אוברדראפט, אין עיקולים), בטחונות (נכסים קיימים בבעלותכם או חסכונות כמו פק"מ, אג"ח, ניירות ערך, קרנות נאמנות ואפילו קרן פנסיה), יש לכם ערבים שיוכלו לשלם את ההלוואה במקרה שלא תעמדו ביכולת ההחזר. כמובן, אין צורך שתעמדו בכל רשימת המכולת הזו. מספיקה נכונות מגובה לאחד מהפרמטרים הללו, וכבר הבנק יסתכל עליכם בעין אחרת, ויבין שאתם רציניים ביכולת ההחזר שלכם ושאפשר לעשות איתכם עסקים.

מה לעשות לפני לקיחת הלוואה

במקרה של הלוואה גדולה, שלרוב נלקחת לצורך מימון מיידי כמו פתיחת עסק, הרחבת עסק, רכישת ציוד יקר או רכב לעסק, לימודים, נסיעה לחו"ל או רכישת נדל"ן, יש לקחת בחשבון את יכולת ההחזר לצד הריבית אותה תצטרכו לשלם. יש לעשות סקר שוק ולבחון את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם, וללמוד את מצבכם הכלכלי לאשורו, כולל ההוצאות הצפויות, ההכנסות הצפויות, והנכסים בבעלותכם. רק כך תוכלו לגשת לבנק ולנסות לשכנע אותו שאתם ראויים לקבל הלוואה גדולה, ושתוכלו לעמוד בהחזרים. שיהיה בהצלחה.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל