הלוואה גדולה לסגירת חובות


יד של אישה סופרת כסף שניתן לסגירת חוב

קבלה של שיחת טלפון מהבנק היא לא משאת נפשו של אף אחד שהעובר ושב בחשבון שלו כבר לא עובר ושב, אלא תקוע במקום או צונח אל מעבר לקו האדום. במרבית המקרים מדובר בשיחת אזהרה לגבי מצבו העגמומי של החשבון. אם קרה והגעתם למינוס בבנק, לא מן הנמנע שגם תצברו חובות. כיצד לכסות את החוב, זו כבר שאלה בפני עצמה. כמובן, האופציה של השוק האפור עומדת על השולחן, לצד האקדח של המלווה. אך אם ננסה לחשוב בהיגיון, נראה כמה אופציות לסגירת חוב באמצעות הלוואה גדולה.

לקיחת הלוואה – האם זה כדאי

אדם המצוי בחובות, לא טוב אם ייקח הלוואה ועוד הלוואה לכיסוי החוב, שכן גם ההלוואה היא חוב שיש לכסות. חברות חוץ בנקאיות להלוואות, חברות אשראי וחברות ביטוח גובות ריביות גבוהות אף יותר מהבנקים, מה שיוצר סיכון מסוים עבורכם. גם הבנקים לוקחים כמובן עמלה על הלוואה לסגירת חובות, אך הם מקבילים את ההלוואה לחשבון הבנק, מה שאומר שאם החשבון שלכם נמצא במינוס, ייתכן והבנק לא יאפשר לכם לקיחת הלוואה. לעומת זאת, החברות החוץ בנקאיות מאפשרות לקחת הלוואה בלי קשר למצב החשבון שלכם. לא תמיד לקיחת הלוואה כדאית במקרה של כיסוי חובות (לעיתים היא רק תגרור חובות נוספים), אך אם כלו כל הקיצים ומדובר במצב חירום – כמו, למשל, במקרה של עיקולים מטעם ההוצאה לפועל – מומלץ לקחת הלוואה. קיימות חברות חוץ בנקאיות אשר פונות להוצאה לפועל (או לבנק, או לחברת הביטוח) ומנסות להגיע להסדר שיפחית את גובה החוב. באמצעות משא ומתן מעין זה, חוב שהוא בבחינת מצב חירום יוכל להגיע למימדים איתם ניתן להתמודד פיננסית ביתר קלות ובמהירות רבה יותר.

 הלוואה לסגירת חובות

לעיתים אין ברירה ועם החוב ניתן להתמודד רק באמצעות הלוואה שתסגור מיידית את החוב. חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע שימליץ על סוג ההלוואה המומלצת עבורכם, ולפרוס את ההחזר לתשלומים נוחים, כך שתוכלו להתמודד עם זה בהתחשב במצבכם הכלכלי ובהתחשב בתשלומים הסדירים שאתם משלמים. הלוואות מסוג אלה הן במרבית המקרים המוצא האחרון לפני פשיטת רגל, כך שאת ההלוואה יש לנהל בתבונה.

ממי לקחת הלוואה

בין אם מדובר בחוב להוצאה לפועל או במינוס בבנק וכיוצ"ב, את ההלוואה לסגירת החוב מומלץ לקחת רק ממי שיאפשר לכם את התנאים הטובים ביותר עבורכם בהתאם לגובה ההחזר החודשי ולפריסה החודשית. ניתן לקחת הלוואה מחברות אשראי, חברות ביטוח או חברות הלוואה חוץ בנקאיות. רבות יש מסוגן. ניתן גם לקחת הלוואה מהבנק, כמובן בהתאם למצבכם הכלכלי, למצב החשבון ולאפשרויות ההחזר שלכם.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל