הלוואה עד 70,000 ש"ח


70,000 ש

אין אדם שיכול להצהיר בוודאות מלאה כי אין הוא יזדקק להלוואה בשום שלב בחייו. למעשה, בהתחשב בכך כי גם שימוש בכרטיסי אשראי, כניסה לאוברדרפט וכתיבת צ'קים בנקאיים נחשבים לסוג של הלוואה, הרי שרוב תושבי ישראל עושים שימוש באשראי חיצוני באופן שוטף.

איך ניתן לקבל הלוואה של שבעים אלף ₪?

ניתן לקבל הלוואות בסכומים של עד 70,000 ₪ ממגוון גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים, אך העלות של האשראי תלויה, כמובן, במאפיינים האישיים של כל לווה.

הבנקים מציעים את הריבית הנמוכה ביותר עבור הלוואות עד 70 אלף שקלים, אך הסיכויים לקבל הלוואה הם הגבוהים ביותר אצל לווים בעלי הכנסה חודשית קבועה והיסטוריית אשראי נקייה. ניתן לקבל פריסה של האשראי לחמש שנים ואף לבחור במסלולים שונים בהתאם להעדפותיהם של הלווים.

אופציה נוספת היא קבלת אשראי מגופים חוץ בנקאיים והיא יכולה להתאים לעיתים גם ללווים שקיבלו סירוב מהבנק. העלות של האשראי מגופים אלו היא גבוהה יותר כדי לפצות על סיכוני האשראי הקיימים.

הלוואה חוץ בנקאית עד 70 אלף שקל

בנוסף לכל זאת, רוב האזרחים במדינת ישראל לא ממש מכירים את חברות האשראי החיצוניות ומה הם האפשרויות העומדות לרשותם. במרבית מהמקרים הידע שיש לאנשים מסוימים בנושא, מסתכם בהכרת חברות כרטיסי האשראי שלהם. בפני מי שדורש לקבל הלוואה חוץ בנקאית עד 70 אלף שקלים, עומדות מגוון רב של אפשרויות להלוואה עם תנאי החזרים גמישים ונוחים ולכן לפני שאתם מקבלים החלטה כלשהי, בואו לקבל ייעוץ מאחד היועצים הפיננסיים שלנו.

אולי יעניין אותך גם:

הלוואה עד 50,000 ש"ח

הלוואה עד 10,000 ש"ח

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית או צרכנית בתקופה הקרובה, אנו בפורטל מידע- המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יכולים לסייע לך ולקשר אותך עם מומחים בעלי ניסיון בתחום. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו ניצור קשר טלפוני במהירות האפשרית.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שימי לאופר 23.8.2016
  "גם הלוואה קטנה יכולה להיות בעיה גדולה. למזלי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עזרו לי לקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מזרחי 11.7.2016
  קיבלתי הלוואה של 50,000 ש"ח בתנאים מעולים!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני מזרחי 13.6.2016
  קיבלתי הלוואה של 10,000 תוך יום, וואלה הבטיחו וקיימו
  צלמית תמונת פרופיל