הלוואה עד 5,000 ש"ח

5000 ש

הלוואות של 5000 שקל יכולות לסייע לך בחיים, ויחסית קל לקבל אותן מגופים פיננסיים שונים, ביניהם בנקים, חברות כרטיסי האשראי, חברות מימון פרטיות ועוד. עם זאת, חשוב לזכור כי גם הלוואה עד 5,000 ₪ צריך להחזיר בזמן, וכדאי לערוך סקר שוק מהיר כדי לבדוק את כל האפשרויות הקיימות, ורק לאחר מכן לקבל החלטה ממי לקחת את ההלוואה.

איך ניתן לקבל הלוואה של 5 אלף ₪?

כדי לקחת הלוואות עד 5000 ₪ כדאי לפנות ליועץ הלוואות מנוסה שמכיר את כל מסלולי ההלוואה הקיימים. כיום, עם תחילת חוק נתוני האשראי, חשוב יותר מתמיד לערוך סקר שוק בין גופי המימון השונים כדי לשפר תנאים ולהוזיל עלויות.

ניתן לקחת הלוואה עד 5000 ₪ מהבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב, אך במקרה זה ההלוואה פוגעת במסגרת האשראי, לכן כדאי לבחון אפשרויות נוספות. למעשה, הלוואות של 5000 שקל אפשר לקחת כיום מכל בנק ולא רק מהבנק שלך, כמו כן ניתן לקבל אישור להלוואה מחברות האשראי, גם אם אין לך כרטיס אשראי, ויש אפשרות לקחת הלוואה מחברות מימון חוץ בנקאי, או הלוואה על חשבון קרן השתלמות, קופת גמל או קרן פנסיה.

הלוואה חוץ בנקאית עד 5 אלף שקל

הלוואה חוץ בנקאית עד 5000 שקל יכולה להיות משתלמת עבורך, ההלוואה אינה פוגעת באובליגו, קל לקבל אישור לסכום זה, ובדרך כלל מקבלים את הכסף בהליך אישור מהיר ומיידי. כאשר לוקחים הלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל את הכסף בהעברה לחשבון הבנק, במזומן ביד, באמצעות שליח או באמצעות שיק. את ההלוואה אפשר לקחת לתקופות שונות, בהתאם לצורך, ועל פי מדיניות חברת המימון.

למידע נוסף ולקבלת הלוואה עד 5,000 ₪ בתנאים מועדפים – השאר פרטים ליצירת קשר בטופס שבתחתית העמוד, וצוות המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליך עם הצעה משתלמת להלוואה בתנאים מועדפים.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שימי לאופר 23.8.2016
  "גם הלוואה קטנה יכולה להיות בעיה גדולה. למזלי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עזרו לי לקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מזרחי 11.7.2016
  קיבלתי הלוואה של 50,000 ש"ח בתנאים מעולים!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני מזרחי 13.6.2016
  קיבלתי הלוואה של 10,000 תוך יום, וואלה הבטיחו וקיימו
  צלמית תמונת פרופיל