הלוואה עד 150 אלף ש"ח


גרף עולה ממטבעות ואיש מחזיק בית

כל אדם זקוק להלוואת מדי פעם למטרות שונות ולצרכים מגוונים, בין השאר להחלפת הרכב הישן, לשיפוץ הבית, לסגירת חובות, להשקעה בעסק וכיוצא בזה. אפשר לקחת הלוואות עד 150,000 ₪ מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאי, ישנם הבדלים משמעותיים בשוק ההלוואות לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף, לבדוק אפשרויות שונות ולהשוות תנאים כדי לקבל החלטה פיננסית נכונה ושקולה.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאה וחמישים אלף ₪?

הלוואה עד 150 אלף ₪ מיועדות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ניתן לקבל הלוואות של 150,000 שקל לכל מטרה ולתקופות שונות, לרוב עד 5 שנים. את ההלוואה עד 150,000 שקל אפשר לקבל בבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב, בבנקים אחרים, מחברות אשראי ומחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר.

ענף ההלוואות עבר שינויים רבים בשנים האחרונות, אם פעם היה ניתן לקבל הלוואה של מאה וחמישים אלף ₪ רק דרך הבנק, הרי כיום בעקבות הרפורמה בשוק ההלוואות יש פתרונות מימון משתלמים נוספים, לכן אין למהר ולקחת את ההלוואה דרך הבנק ויש לבדוק את כל האפשרויות הקיימות.

הלוואה חוץ בנקאית עד 150 אלף שקל

במקרים רבים משתלם לקחת הלוואה חוץ בנקאית עד 150 אלף שקל כיוון שאין צורך להתמודד עם נציגי הבנק, ואפשר לקבל את הכסף במהירות וללא ביורוקרטיה מתישה ועיכובים מיותרים. חברות מימון חוץ בנקאי מציעות הלוואות נוחות לכל מטרה, את הכסף אפשר לקבל במזומן ביד, בצ'ק או באמצעות העברה לחשבון הבנק. כדאי לדעת כי הלוואה דרך הבנק פוגעת במסגרת האשראי (אובליגו), והבנקים אינם ממהרים לתת הלוואות, לכן הפתרון המהיר והנוח ביותר הוא לקחת הלוואה חוץ בנקאית.

למידע נוסף, לייעוץ ולהצעה משתלמת להלוואה עד 150 אלף ₪ השאר פרטיך באתר. המומחים של פורטל מידע יחזרו אליך תוך זמן קצר עם הצעה משתלמת להלוואה נוחה בהתאמה אישית ליכולת ההחזר שלך.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שימי לאופר 23.8.2016
  "גם הלוואה קטנה יכולה להיות בעיה גדולה. למזלי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עזרו לי לקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מזרחי 11.7.2016
  קיבלתי הלוואה של 50,000 ש"ח בתנאים מעולים!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני מזרחי 13.6.2016
  קיבלתי הלוואה של 10,000 תוך יום, וואלה הבטיחו וקיימו
  צלמית תמונת פרופיל