הלוואה עד 100 אלף ש”ח


הלוואה עד 100 אלף ש

עלויות גיוס האשראי של לקוחות פרטיים ועסקיים ירדו במידה רבה בשנים האחרונות וזאת כחלק ממדיניות הריבית הנמוכה של בנק ישראל. אולם, גם כיום, כדי למצוא אפיקים משתלמים במיוחד של הלוואה, ישנו צורך לערוך סקר שוק יסודי ואף להשוות בין מסלולים פחות מוכרים, כמו קרנות ממשלתיות, אפשרויות חוץ בנקאיות ועוד.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאה אלף ₪?

האפיקים השונים שזמינים בשוק האשראי יכולים להיות שונים במידה רבה בקריטריונים המינימאליים שבהם חייב לעמוד הלווה, תנאי הריבית, זמני פירעון, סוגי מסלולים ועוד.

חשוב לזכור, כי מגוון האפשרויות לקבלת הלוואות גדל והתרחב בתקופה האחרונה, כך שלא מומלץ להסכים להצעה הראשונה שמונחת על השולחן, אלא לפנות לייעוץ ולעשות בדיקות מקדימות באופן עצמאי.

אנו באתר מידע- המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים לפרוס בפני הלווים מסלולי אשראי משתלמים אשר זמינים דרך בנקים וגופים חוץ בנקאיים שונים. מכיוון שהלוואה היא מוצר פיננסי לכל דבר והעלות שלה יכולה להגיע לאלפי שקלים, ישנה חשיבות לסקור את האפיקים הזמינים ולבחור באופציה המשתלמת ביותר מבחינת התנאים שלה.

הלוואה חוץ בנקאית עד 100 אלף שקל

אך איך תדעו בין אילו מסלולים להשוות? הרי חוץ מהבנקים וחברות המימון המפורסמות קיימים עוד המון מסלולים ואפיקי אשראי. אבל מה זה בכלל אפיק אשראי או קרנות ממשלתיות במידה ומודבר בעסק? רובכם לא יבינו באמת על מה מדובר והפתרון החכם ביותר לכך הוא ייעוץ עם גורם מקצועי. לכן הקמנו צוות יועצים פיננסיים מומחים עבור כל אחד שירצה מידע בנוגע לאפשרויות העומדות בפניו לקבלת להלוואה חוץ בנקאית עד 100 אלף שקלים, ללא כל התחייבות.

במידה ואתה מתכוון לקחת הלוואה של 100,000 ₪ בזמן הקרוב, אנו יכולים לסייע לך בכל התהליך. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית. הייעוץ הראשוני ניתן ללא עלות וללא התחייבות.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שימי לאופר 23.8.2016
  "גם הלוואה קטנה יכולה להיות בעיה גדולה. למזלי המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עזרו לי לקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מזרחי 11.7.2016
  קיבלתי הלוואה של 50,000 ש"ח בתנאים מעולים!
  צלמית תמונת פרופיל
 • דני מזרחי 13.6.2016
  קיבלתי הלוואה של 10,000 תוך יום, וואלה הבטיחו וקיימו
  צלמית תמונת פרופיל