הלוואה לניתוח פלסטי


אישה חותמת על טפסי הלוואה לניתוח פלסטי

כל אחד ואחת יודעים כי ליופי יש מחיר, וכדי ליהנות ממראה אסתטי מושך ואטרקטיבי צריך לגייס את ההון הנדרש לניתוח פלסטי. המודעות ליופי ולמראה אסתטי מושלם הולכת וגוברת עם השנים, כיום נשים וגברים כאחד מפקידים את גופם לסכין המנתחים, ורבים עוברים ניתוחים פלסטיים ואסתטיים שונים כמו ניתוח אף, הגדלת או הקטנת חזה, הרמת עפעפיים וכדומה.

איך אפשר לממן ניתוח פלסטי?

כל אדם המעוניין לשפץ ולפסל את פניו וליהנות מגוף חטוב יכול לעבור ניתוח במרפאה מקצועית של מומחים לאסתטיקה. עם זאת, ברוב המקרים העלויות אינן זולות, במיוחד אם בוחרים לעבור את הניתוח אצל מומחה מוכר ואמין. כדי לגייס הלוואה לניתוח פלסטי חשוב לבדוק את כל פתרונות המימון האפשריים, עדיף בעזרת יועץ מנוסה שמכיר את כל מסלולי ההלוואה ופתרונות מימון נוספים.

כדי לקחת הלוואה לניתוח אסתטי כדאי לבחון את האפשרויות הבאות:

 • מימון דרך קופות חולים – קופות החולים נלחמות על לקוחות לכן הן מגדילות את סל ההטבות כדי למשך לקוחות חדשים, חלק מההטבות הן הנחה משמעותית בעלויות ניתוחים אסתטיים על ידי רופאים בהסדר עם הקופה. ישנם ניתוחים פלסטיים שלא לצורך יופי, אלא ניתוח בריאותי, ובמידה ויש לכם ביטוח משלים כדאי לבדוק מול הקופה האם אתם זכאים להנחה או להטבה כלשהי.
 • הלוואה מחברות אשראי – הלוואה לניתוח אסתטי דרך חברות האשראי מתאימה ללקוחות כל הבנקים, אין צורך להחזיק כרטיס אשראי של החברה כדי לקבל הלוואה לכל מטרה, לרוב עד 80,000 ₪ לתקופה של עד 60 תשלומים. זו הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת באובליגו שלכם בבנק.
 • הלוואה מבנק מסחרי – הלוואה נוחה יחסית למימון ניתוח פלסטי, הבנק מציע הלוואות שונות בתנאים נוחים, אך חשוב לזכור כי כל הלוואה פוגעת במסגרת האשראי ועלולה לגרום ללחץ מהבנק להחזיר את הכסף בזמן.
 • הלוואה על חשבון הפנסיה או קרן השתלמות – הלוואה אטרקטיבית על חשבון קרן השתלמות או קרן פנסיה, יש לפנות לגורם המנהל את כספי הפנסיה שלכם על מנת לקבל הלוואה בהתאם למדיניות החברה.

לסיכום, הלוואה לניתוח פלסטי כדאי לקחת בעזרת היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. אנו נסייע לכם לקבל הלוואה נוחה בהתאמה אישית מלאה, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה שלא תוכלו לסרב לה.

נושאים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

הלוואה מיידית

הלוואה לשכירים


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל