איחוד הלוואות


אישה מתלבטת לגבי איחוד הלוואות

יוקר המחיה בארץ והמחירים שרק ממשיכים לעלות כל הזמן, כל אלו ועוד גורמים לישראלים רבים להתחייב למספר הלוואות במקביל. הפתרון לניהול תקציב נכון וחכם יותר פיננסית הוא לבצע איחוד הלוואות, הליך זה מאפשר לכם לסגור את כל ההלוואות הפתוחות ולהתחייב להלוואה אחת בתנאים נוחים עם תשלום חודשי ידוע מראש.

ניהול פיננסי נכון של משק הבית

ישראלים רבים מתפתים לקחת הלוואות מגופים פיננסיים שונים כדי לשמור על רמת חיים גבוהה ולמטרות נוספות. אם בעבר היה ניתן לקחת הלוואה רק מהבנק, כיום בעקבות הרפורמה בענף אפשר לקבל הלוואות מחברות ביטוח על חשבון כספי הפנסיה, מחברות האשראי, מחברות מימון חוץ בנקאיות וכמובן מכל הבנקים.

עם זאת, הלוואות יש להחזיר וכאשר אדם מסוים מתחייב למספר הלוואות במקביל הוא עשוי להתקשות לעמוד בנטל תשלומי ההחזר. כל עיכוב בתשלומי ההחזר גורר קנסות ועיצומים כספיים, לכן במקרים מסוימים כדאי לשקול איחוד הלוואות כדי לפתוח דף חדש ולהתמודד רק עם הלוואה אחת ולא עם מספר גופים פיננסיים.

ראוי להדגיש כי איחוד הלוואות מומלץ רק כאשר מתקשים לעמוד בתשלומי ההחזר, אך פעולה זו מחייבת את הלווה לשנות הרגלים ולצמצם הוצאות כדי לצאת לדרך חדשה ולהימנע מחובות ולחצים. למעשה, עם קבלת החלטה על איחוד הלוואות רצוי לצמצם הוצאות חודשיות שוטפות ככל הניתן, לדוגמה לצאת פחות לבילויים, למזער לתקופה מסוימת את רכישת פריטי האופנה, לוותר על חופשה וכדומה. כמו כן, כדאי להשאיר את כרטיסי האשראי בבית ולהתרגל לקניות במזומן, לפתוח תוכנית חיסכון, לקצץ בעלויות הדלק ולהיעזר יותר בתחבורה ציבורית וכיוצא בזה.

מומלץ לקריאה נוספת

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

הלוואות בפריסת צ'קים

למידע נוסף בנושא ולקבלת הצעה אטרקטיבית השאירו פרטים בטופס שבאתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם לאחד הלוואות באמצעות סגירת ההלוואות הפתוחות ולקיחת הלוואה אחת בתנאים משתלמים, תוך תכנון פיננסי יעיל ואפקטיבי שיאפשר לכם לצאת מהחובות ולהתנהל כספית באופן חכם ויעיל יותר.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל