ביטוח Run Off

מנהל עם ביטוח run off

אין אדם שמנסה ולא נכשל, והכלל הזה תקף כמובן גם לבעלי מקצוע. בעלי מקצועות חופשיים שמבטחים את עצמם, זכאים לכיסוי בגין הוצאות ותביעות במהלך תקופת הביטוח. אולם מה קורה לאחר שהם מפסיקים לעבוד? במקרה הזה קיים ביטוח Run Off, אשר מאריך את תקופת הביטוח.

 מהו ביטוח Run Off

ביטוח Run Off הוא למעשה ביטוח אחריות מקצועית אשר תקף גם לאחר שבעל המקצוע סיים את תפקידו ופרש מעיסוק בו, ומעניק כיסוי ביטוחי מפני תביעות שצצות בגין עבודות שביצע המבוטח בעברו, אשר גרמו במסגרת רשלנות והפרת חובה נזק לצד שלישי. הביטוח מעניק אחריות מקצועית מאוחרת לבעלי מקצועות חופשיים כמו רופאים ועורכי דין, אדריכלים, קבלנים ועוסקים בענפי ההנדסה, אשר במסגרת עבודתם ביצעו פרוייקטים שההשפעות שלהם עלולות לצוץ לאחר שנים. כל מי שעובד עם לקוחות ומעניק שירות ישיר, חשוף הלכה למעשה לתביעות פוטנציאליות מצד לקוחות לא מרוצים. במקרים מסוימים קיים חשש מפני תביעות שיופנו כלפי בעל המקצוע שנים לאחר שסיים את עבודתו מול התובע.

 עד מתי הביטוח תקף

ביטוח Run Off ממשיך למעשה את הביטוח, גם לאחר פרישה. ניתן לממש את פוליסת הביטוח עד שבע שנים מיום הפרישה, ובמקרים מסוימים ניתנת אפשרות להארכה מעבר לכך. לעוסקים בענפים שלעיל ולנותני שירות כדאי להתייעץ עם חברת הביטוח ולבדוק אפשרות של רכישת פוליסה מסוג זה, על-מנת להיות מבוטחים גם במקרים של תביעות שיצוצו באיחור מסוים.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח לעסקים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח לעסקים באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • ירדן שרון 11.10.2016
  בתור בעלת עסק חדש לא ההייתי בטוחה אם אני צריכה ביטוח, באמצעות האתר מצאתי את כל המידע בנושא ובנוסף סגרתי פוליסה משתלמת במיוחד
  צלמית תמונת פרופיל
 • שרון תגר 6.3.2016
  אחרי שנגנבו לי כל המחשבים מהעסק, החלטתי לעשות ביטוח אבל לאחר בירור זה התברר כעסק יקר, באמצעות האתר השגתי חסכון של 15% במחיר הפוליסה
  צלמית תמונת פרופיל
 • מתן טראו 26.6.2014
  לא האמנתי שעל ידי השוואה פשוטה באתר אוכל לחסוך במחיר הפוליסה שלי, ממליץ בחום!
  צלמית תמונת פרופיל