ביטוח Claims Made

בעל עסק שרכש פוליסת ביטוח Claims Made

ביטוח Claims Made הינו ביטוח אחריות מקצועית אשר מוגש על בסיס של הגשת תביעה. מדובר על פוליסת ביטוח אשר מיועדת לכיסוי הוצאות של בעלי מקצוע כלפי צד שלישי (מפגיעה בגוף, ברכוש או נזק כספי) בעקבות אי מילוי תפקידם או חובתם כבעלי מקצוע כלפי הגורם האמור בשל רשלנות, מחדל או טיפול חסר, וזאת על בסיס הגשת תביעה (מה שקרוי Claims made basis), ובגינה מפצה חברת הביטוח את הצד השלישי הפגוע בפיצוי כספי בשמו של המבוטח.

 ביטוח Claims made – על בסיס הגשת תביעה בלבד

ביטוח אחריות סטנדרטי ניתן לתבוע עם אופציה של קבלה במועד הסמוך למקרה התרחשות האירוע על בסיסו מוגשת התביעה, כלומר פוליסת ביטוח על בסיס התרחשות מקרה בתקופה מוסכמת-תקופת הביטוח. לעומת זאת, פוליסה לביטוח אחריות מקצועית הכיסוי לבעלי המקצוע (דוגמת ע"ד, רו"ח, טכנאים, סוכני ביטוח, רופאים, מדריכי ספורט ועוד) מול צד שלישי אשר נגרם לו נזק או חבות כלשהי, מתקבלת על בסיס הגשת התביעה, דהיינו על בסיס תנאים הקבועים בפוליסה עצמה.

 תנאי הפוליסה

על מנת להיות זכאי לפוליסת Calims made לאחריות מקצועית יש לעמוד בשני תנאים עיקריים. לפני הכל, על האירוע אשר בגינו נדרש הפיצוי, כלומר מקרה הביטוח כלפי הצד השלישי, להתרחש בתקופת הביטוח אשר לרוב כוללת תקופה רטרואקטיבית מוסכמת. שנית, יש לוודא כי התביעה הוגשה נגד המבוטח במהלך תקופת הביטוח, שהרי אם לא הוגשה בתקופת הביטוח לא יקבל המבוטח כיסוי על הוצאותיו. כמו-כן, כדאי לזכור כי גם היקף הכיסוי נקבע לפי הפוליסה אשר תקפה בזמן קבלת התביעה ולא בזמן האירוע.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח לעסקים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח לעסקים באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • ירדן שרון 11.10.2016
  בתור בעלת עסק חדש לא ההייתי בטוחה אם אני צריכה ביטוח, באמצעות האתר מצאתי את כל המידע בנושא ובנוסף סגרתי פוליסה משתלמת במיוחד
  צלמית תמונת פרופיל
 • שרון תגר 6.3.2016
  אחרי שנגנבו לי כל המחשבים מהעסק, החלטתי לעשות ביטוח אבל לאחר בירור זה התברר כעסק יקר, באמצעות האתר השגתי חסכון של 15% במחיר הפוליסה
  צלמית תמונת פרופיל
 • מתן טראו 26.6.2014
  לא האמנתי שעל ידי השוואה פשוטה באתר אוכל לחסוך במחיר הפוליסה שלי, ממליץ בחום!
  צלמית תמונת פרופיל