ביטוח CIF

אדם חותם על פוליסת ביטוח CIF

דוגית שטה, מפרשיה שניים, כל מלחיה נרדמו כולם. ובזמן שנרדמו, המטען שהובילו ניזוק. אך אל דאגה, למלחים יש ביטוח CIF! זאת אומרת, ביטוח שמכסה נזק למטען שמובל בדרכים ימיות. נרחיב מעט בנושא הזה.

 

מהו ביטוח CIF

ביטוח CIF הוא פוליסה הכוללת עלות, ביטוח והובלה – Cost, Insurance and Freight – במסגרתה ניתן כיסוי ביטוחי עבור נזק למטען או אובדנו בעת הובלה ימית. משמעות הדבר היא שהסחורה תסופק על-ידי המוכר כאשר הסחורה תחצה את מעקה הספינה בנמל המשלוח. לפיכך האחריות לתשלום המשא חלות על המוכר אולם על הקונה חלה האחריות לאובדן רכוש או נזק לסחורה, ואירועים חריגים אשר מתרחשים לאחר המסירה של הסחורה.

מה נכלל במסגרת הביטוח

ביטוח CIF מכסה את המבוטח כל עוד הסחורה נמצאת בהובלה ימית. כאשר הספינה מגיעה לנמל, הכיסוי כבר לא בתוקף. חשוב לבדוק את הסעיפים השונים בחוזה הביטוח ולבחון האם אתם רוצים כי הוא יהיה רלוונטי לגבי סיכונים בדרך או רק להבטיח את המינימום ההכרחי. בכל מקרה יש לבדוק כי ההסכם הוגן בתנאים בין המוכר לקונה בכל הנוגע לרכישה, למסירה ולהובלה בדרך הימית.

הנה כי כן שטה הספינה אל הים, והאחריות על הסחורה שמועברת באמצעותה חלות על הקונה והמוכר בהסכם של ביטוח CIF – עלות, ביטוח והובלה.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח לעסקים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח לעסקים באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • ירדן שרון 11.10.2016
  בתור בעלת עסק חדש לא ההייתי בטוחה אם אני צריכה ביטוח, באמצעות האתר מצאתי את כל המידע בנושא ובנוסף סגרתי פוליסה משתלמת במיוחד
  צלמית תמונת פרופיל
 • שרון תגר 6.3.2016
  אחרי שנגנבו לי כל המחשבים מהעסק, החלטתי לעשות ביטוח אבל לאחר בירור זה התברר כעסק יקר, באמצעות האתר השגתי חסכון של 15% במחיר הפוליסה
  צלמית תמונת פרופיל
 • מתן טראו 26.6.2014
  לא האמנתי שעל ידי השוואה פשוטה באתר אוכל לחסוך במחיר הפוליסה שלי, ממליץ בחום!
  צלמית תמונת פרופיל