ביטוח CDW+TP

פוליסת ביטוח כולל גניבה ומפתחות לרכב שכור

נהיגה ברכב, גם אם היא זהירה, עדיין מסוכנת במקרים מסוימים ועלולה לגרום לתאונת דרכים. במקרה בו הרכב נמצא בבעלותכם, קיים ביטוח חובה וביטוח מקיף. אולם, במקרה בו אתם שוכרים רכב מחברת השכרה ישנו חשש מפני תאונה ומפני גניבה, וספק הרכב כנראה לא יעבור על כך בשתיקה. על כן ניתן להקדים תרופה למכה ולרכוש ביטוח מסוג CDW+TP, שהוא למעשה ביטוח משולב לרכב שכור.

 ביטוח לרכב שכור – מה זה אומר

ביטוח CDW, שהוא למעשה קיצור של Collision Damage Waiver, אשר מכונה גם LDW (Loss Damage Waiver), מהווה הלכה למעשה כיסוי ביטוחי של תאונת דרכים או של נזק וחבלה ברכב שכור שנגרמו בתקופה בה הרכב היה שכור. מדובר בהסכם בין חברת ההשכרה לבין שוכר הרכב (אשר עליו להיות בגיל 21-75 עם רישיון בתוקף בן שנה לפחות) אשר מהווה בעצם כתב ויתור של חברת ההשכרה לגבי תביעות או חיובים מול השוכר, מלבד השתתפות עצמית מוסכמת מראש שחלה על השוכר ללא קשר לזהות הגורם לתאונה, הנעה בדרך כלל בסכומים שבין 300 ל-1500 יורו. מעבר לכך, כיסוי TP מכסה את המבוטח במקרים של גניבת הרכב השכור, לא כולל השתתפות עצמית. ביטול ההשתתפות העצמית ייעשה ברכישת ביטוח Super TP המהווה הרחבה בעלות יומית של דולר וחצי.

 מה הביטוח אינו מכסה

הביטוח מכסה נזק לרכב השכור ולרכב צד ג' שנגרם כתוצאה מתאונה וגניבה של הרכב. מעבר לכיסוי הביטוחי לנזק לרכב ניתן לכלול החרגות כגון גניבה ואף ניתן לבטל את ההשתתפות העצמית במקרה נזק או תאונה בהוספת ביטוח Super CDW בעלות של עד 21 דולר ליום וב-Super TP, כאמור, במחיר נמוך יותר.

מלבד זאת ישנם כמה מקרים שבהם אין זכאות לכיסוי הביטוח, כגון: נזקים למרכב התחתון של הרכב, נזק לצמיגים, לריפוד, לזגוגיות, נזק כתוצאה מנהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים, דמי גרירה או עלות מפתח חלופי, נזק לתכולת הרכב או לנוסעיו ונזקים שלא נגרמו כתוצאה מתאונה. תוספת נוספת שייתכן ותיאלצו לשלם היא על תשלום עבור דלק במקרה בו לא תחזירו את הרכב עם מיכל דלק מלא. תוספת תשלום נוספות תהיה על קילומטראז' מעבר למצוין (250 ק"מ עד 24 ימים ו-4000 ק"מ החל מ-25 ימים).

למה אנחנו?

 • חיסכון
  של כ- 1000 ש"ח במחיר פוליסת הביטוח המקיף
 • אמינות
  חברות הביטוח הטובות והמובילות ביותר בישראל
 • שתהיו רגועים
  פוליסות ביטוח מקיפות ובעלות כיסוי נרחב

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • רותי שרון 15.8.2016
  "באתר המצוין של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי הסברים מדויקים בנוגע לסוגי הביטוחים הנדרשים בענף ביטוח הרכב. כך יכולתי לשלם רק על הכיסוי הביטוחי המותאם לי ולא יותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהודה אלמוג 10.7.2014
  "בבית יש לנו כמה מכוניות, לי, לאשתי, לבני הסטודנט ולבתי החיילת, שהיא נהגת חדשה. באמצעות מחשבון השוואת המחירים בביטוח רכב הרכבתי הצעת מחיר משפחתית מושלמת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיק כחל 2.11.2013
  "אני תמיד מחפש הצעות ביטוח רכב זולות, ובמרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את ההצעות המשתלמות ביותר של חברות הביטוח הטובות בישראל!".
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורית פרבר 13.2.2016
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המידע היעיל ביותר בנוגע לביטוחי רכב בישראל, אשר בעזרתו הצלחתי להוציא הצעת מחיר מצוינת מסוכן הביטוח שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל