ביטוח רכב אונליין

מחשבון ודגם של רכב

מתכוונים לרכוש ביטוח רכב? בין אם זה ביטוח חובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' – זה לא משנה: את הביטוח תוכלו גם לרכוש באמצעות האינטרנט. במידה ואינכם מעוניינים לעבור את ההליך הפרוצדורלי ברכישת ביטוח ומעוניינים בהקשת קליק אחד לרכוש ביטוח, בוודאי תשמחו לדעת שזה אפשרי עם ביטוח רכב אונליין.

 ביטוח רכב אונליין – ביטוח דרך האינטרנט.

בימינו האלקטרוניים והמקוונים, כמעט את כל הרכישות ניתן כבר לבצע באמצעות רשת האינטרנט. על כן, אין סיבה איפוא שרכישת ביטוח רכב תהיה שונה. חברות הביטוח השונות מציעות רכישת ביטוח רכב באמצעות האינטרנט, כך שתוכלו לרכוש את הביטוח גם באמצע הלילה וגם בסוף-שבוע או חגים, מתי שתרצו ואיפה שתרצו, בכל שעות היממה. כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של חברת הביטוח, ולבחור בקטגוריה של רכישת ביטוח רכב אונליין. הזינו את פרטיכם האישיים, לחצו לאישור – והופ, יש לכם ביטוח רכב.

 למה זה טוב?

ביטוח רכב אונליין מתאים למי שכבר יודע מה הוא רוצה ואיזה סוג ביטוח מתאים לו. לאחר שעשיתם סקר קצר בין חברות הביטוח וראיתם איזו פרמייה מתאימה לכם בהתאם לסוג הרכב שלכם, כישורי הנהיגה, הוותק שלכם והעבר התחבורתי שלכם, תוכלו לוותר על שירותיו של סוכן ביטוח ולבחור בעצמכם את הביטוח הנכון עבורכם. כך תוכלו גם לחסוך את דמי עמלת התיווך אותה גובה סוכן הביטוח, מה גם שסוכן הביטוח נאמן לחברת ביטוח כזו או אחרת, וזה יכול להוות עבורכם מכשול. כמו-כן, לאחר רכישת ביטוח רכב אונליין תוכלו לעקוב אחר פרטי הפוליסה שלכם באמצעות אתר האינטרנט (דרך 'ניהול פוליסה אונליין'), ללא תלות בסוכן ביטוח, ללא דמי תיווך, ללא זמן המתנה ובכל זמן ומקום שנוח לכם. עקב כך, קיימת גם הנחה ברכישת ביטוח רכב אונליין, מפני שחברת הביטוח מקזזת מדמי הביטוח את מחיר השירות, מאחר והמבוטח מקבל את הפרטים באמצעות אתר האינטרנט בלבד.

 למי זה לא טוב?

כדאי לזכור שרכישת ביטוח רכב אונליין צריכה להתבצע לאחר שכבר ביצעתם השוואת מחירים והשוואת תנאים בפוליסות השונות שמציעות חברות הביטוח, וכשאתם בטוחים שזוהי הפרמייה המתאימה עבורכם. אם אתם מרגישים צורך להתייעץ עם בעל מקצוע, כדאי לפנות לסוכן ביטוח. כמו-כן, אם אתם לא בקיאים בהפעלת האינטרנט או חוששים לבצע עסקאות אשראי דרך הרשת, אולי אין זה מתאים עבורכם. לכן, כדאי לקרוא היטב את כל הסעיפים המופיעים באתר ולבדוק זאת היטב לפני לחיצה על אישור רכישת ביטוח רכב. 

 

למה אנחנו?

 • חיסכון
  של כ- 1000 ש"ח במחיר פוליסת הביטוח המקיף
 • אמינות
  חברות הביטוח הטובות והמובילות ביותר בישראל
 • שתהיו רגועים
  פוליסות ביטוח מקיפות ובעלות כיסוי נרחב

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • רותי שרון 15.8.2016
  "באתר המצוין של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי הסברים מדויקים בנוגע לסוגי הביטוחים הנדרשים בענף ביטוח הרכב. כך יכולתי לשלם רק על הכיסוי הביטוחי המותאם לי ולא יותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהודה אלמוג 10.7.2014
  "בבית יש לנו כמה מכוניות, לי, לאשתי, לבני הסטודנט ולבתי החיילת, שהיא נהגת חדשה. באמצעות מחשבון השוואת המחירים בביטוח רכב הרכבתי הצעת מחיר משפחתית מושלמת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיק כחל 2.11.2013
  "אני תמיד מחפש הצעות ביטוח רכב זולות, ובמרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את ההצעות המשתלמות ביותר של חברות הביטוח הטובות בישראל!".
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורית פרבר 13.2.2016
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המידע היעיל ביותר בנוגע לביטוחי רכב בישראל, אשר בעזרתו הצלחתי להוציא הצעת מחיר מצוינת מסוכן הביטוח שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל