ביטוח קטנועים

נהגת אופנוע שעשתה ביטוח באתר המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית

כמו כל נהג שעולה על הכבישים בישראל, גם על רוכבי קטנועים חלה החובה בביטוח חובה, אך מלבד זאת ניתן לרכוש בחברת הביטוח גם ביטוח צד ג' וביטוח קטנועים מקיף. מהו ביטוח קטנועים ואיך גורמים לכך שזה לא יכאב בכיס?

למה זה כזה יקר?

הסטטיסטיקה מראה כי אחוז תאונות הדרכים בקרב רוכבי קטנועים ואופנועים גדול מאחוז התאונות בקרב מי שאינו נוהג ברכב דו גלגלי. לפיכך, חברות הביטוח מייקרות את ביטוח הקטנועים לפי שיקול דעתן, ובניגוד לפוליסות של ביטוח חובה אף ללא פיקוח ונוסח אחיד. אלא שעבר נקי מתאונות ועבירות תנועה יוזיל את תעריף הפוליסה באופן כזה שרמת הסיכון של המבוטח תעלה את מחיר הפוליסה בהתאם. יש להימנע מתאונות ומעבירות תנועה ככל האפשר, בראש ובראשונה למען בטיחותכם ולמען כל מי שנמצא על הכביש לידכם אבל גם כדי לקבל ביטוח במחיר סביר. אם אתם בעלי עבר עשיר של תאונות ועבירות תנועה – קבלו עצה חינם ורדו מהכביש – נהיגה זה לא הצד החזק שלכם – אבל גם תגלו במהירה שחברות הביטוח ייקרו את הביטוח אם לא יסרבו לחלוטין לבטח אתכם. בבואכם לרכוש ביטוח, כדאי לבחון עם חברות הביטוח את סוגי הביטוחים והתעריפים שהן מציעות.

כיצד נקבעת הפוליסה

ביטוח קטנועים זהה לביטוח אופנוע, ולמעשה כל פוליסה לרכב דו גלגלי נקבעת על פי אותם פרמטרים הכוללים את יצרן הקטנוע והדגם שלו, נפח המנוע, הוותק של הרוכב על הכביש, גיל הרוכב, עבירות התנועה, ועוד. קריטריונים אלה משפיעים על מחיר הפוליסה, שיכולה לנוע בין 3000-4000 ש"ח לקטנועים בעלי 125-250 סמ"ק. ביטוח צד ג' יוסיף לפוליסה כ-500 ש"ח.

למה אנחנו?

 • חיסכון
  של כ- 1000 ש"ח במחיר פוליסת הביטוח המקיף
 • אמינות
  חברות הביטוח הטובות והמובילות ביותר בישראל
 • שתהיו רגועים
  פוליסות ביטוח מקיפות ובעלות כיסוי נרחב

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • רותי שרון 15.8.2016
  "באתר המצוין של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי הסברים מדויקים בנוגע לסוגי הביטוחים הנדרשים בענף ביטוח הרכב. כך יכולתי לשלם רק על הכיסוי הביטוחי המותאם לי ולא יותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהודה אלמוג 10.7.2014
  "בבית יש לנו כמה מכוניות, לי, לאשתי, לבני הסטודנט ולבתי החיילת, שהיא נהגת חדשה. באמצעות מחשבון השוואת המחירים בביטוח רכב הרכבתי הצעת מחיר משפחתית מושלמת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיק כחל 2.11.2013
  "אני תמיד מחפש הצעות ביטוח רכב זולות, ובמרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את ההצעות המשתלמות ביותר של חברות הביטוח הטובות בישראל!".
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורית פרבר 13.2.2016
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המידע היעיל ביותר בנוגע לביטוחי רכב בישראל, אשר בעזרתו הצלחתי להוציא הצעת מחיר מצוינת מסוכן הביטוח שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל