ביטוח סייבר מומלץ

איש עסקים

בשנים האחרונות נתוני הרשת זזים לפי קצב המטריקס בין מחשבים ובין גורמים כאלה ואחרים, חלקם גם עוינים. לא בכדי תפסה לוחמת הסייבר כיוון משמעותי כנגד האיום החדש, ואליה מצטרפות גם חברות הביטוח שמעניקות פוליסת ביטוח ייעודית לבעלי עסקים שחוששים להיפגע מהאקרים ומוירוסים זדוניים.

למה לעשות ביטוח סייבר

גם עסקים קטנים ובינוניים, שלא לדבר על עסקים גדולים, אוגרים את נתוני המידע שלהם במחשבים וברשת האינטרנט. כמובן, גם הם חשופים לפגיעה של האקרים ומתקפות סייבר, בין אם במכוון ובין אם בשוגג. לאור כל זאת, פגיעה מעין זו עלולה להיות קריטית לגורל העסק ולעלות לבעל העסק סכום גבוה מאוד. לכן, כדאי לבטח את העסק בביטוח cyber (סייבר) ולשמור על ראש שקט מפני מקרים כאלה.

מה כולל ביטוח סייבר

כל הנתונים הכי חשובים לעסק נמצאים כיום במערכת מיחשוב כוללת, החל באתר האינטרנט, דרך נתוני המכירות והפעילות העסקית ופעילות הלקוחות. ביטוח סייבר אולי לא ייתן מענה לפגיעות של וירוסים, אבל הוא מכסה הוצאות שנגרמות כתוצאה מנזק למערכת הממוחשבת של העסק. הביטוח מכסה נזק שנגרם על-ידי צד א' (להלן: העסק) ובמקרים מסוימים גם נזק שנגרם על-ידי צד ג'. הפוליסה מכסה מקרים של הפרעה לפעילות העסקית שגורמת להפסד, החלפת נתונים ועלויות לתיקון המערכת, וכמו-כן מספקת שירותי תגובה להפרת נתונים. הביטוח גם מקרים של הפסדים כספיים בעקבות קריסת מערכות המחשבים, סחיטה, ניהול משברים והוצאות בהעסקת חברת יחסי ציבור לשיקום המוניטין.

תוכנות האנטי-וירוס אומנם מגנות על מערכות המחשבים מפני פגיעת וירוסים, אולם אין לא מספקות הגנה מלאה לחלוטין. לפיכך, כדאי לשמור על ראש שקט למקרה של פגיעה כלכלית אנושה שכזו, המלווה באובדן מידע יקר, ולבטח את העסק בביטוח סייבר.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח לעסקים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח לעסקים באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • ירדן שרון 11.10.2016
  בתור בעלת עסק חדש לא ההייתי בטוחה אם אני צריכה ביטוח, באמצעות האתר מצאתי את כל המידע בנושא ובנוסף סגרתי פוליסה משתלמת במיוחד
  צלמית תמונת פרופיל
 • שרון תגר 6.3.2016
  אחרי שנגנבו לי כל המחשבים מהעסק, החלטתי לעשות ביטוח אבל לאחר בירור זה התברר כעסק יקר, באמצעות האתר השגתי חסכון של 15% במחיר הפוליסה
  צלמית תמונת פרופיל
 • מתן טראו 26.6.2014
  לא האמנתי שעל ידי השוואה פשוטה באתר אוכל לחסוך במחיר הפוליסה שלי, ממליץ בחום!
  צלמית תמונת פרופיל