ביטוח נסיעות אונליין

פוליסת ביטוח נסעות לחו

אם אתם מתכוונים לטוס לחוץ לארץ, כדאי לברר לגבי ביטוח נסיעות. מדובר בביטוח פשוט ונוח, המקנה כיסויים להוצאות עבור גניבה, טיפולים רפואיים וגם איתור וחילוץ. ביטוח נסיעות אונליין ניתן לבצע בלחיצת כפתור באמצעות אתרי האינטרנט של חברות הביטוח ובאמצעות חיוג לחברה.

מהו ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות הוא למעשה ביטוח התקף לנסיעות לחו"ל ומעניק כיסוי ביטוחי במקרים של גניבת ציוד או אובדן ציוד ובמקרים רפואיים המצריכים טיפול. הפוליסה נחלקת לשני שלבים עיקריים אלו, וניתן להרחיב אותה בסעיפים נוספים שרלוונטים לאיזור אליו אתם מתכוונים לנסוע.

·         מקרים רפואיים. במקרה של פציעה קריטית יעניק הביטוח כיסוי להוצאות של פינוי לבית חולים, אישפוז, בדיקות רפואיות וניתוחים דחופים בטיפול נמרץ, רכישת תרופות יקרות, ובמקרים של פציעה חמורה באיזורים ללא שירות רפואי מתאים ניתן גם להטיס את המבוטח לבית חולים בישראל. הוצאות אלה ואחרות עלולות להגיע לעשרות אלפי דולרים, ואולי מאות אלפי דולרים, ובמקרה של ביטוח נסיעות מה שנותר הוא רק לדאוג לרפואה שלמה.

·         ביטוח מטען. הפוליסה גם מכסה מקרים של אובדן ציוד אישי או גניבתו. לפני יציאה לאיזורים בעלי אחוזי פשיעה גבוהים כמו מדינות עולם שלישי כדאי להצטייד בסוג זה של ביטוח, במיוחד אם אתם נוסעים לחו"ל ובאמתחתכם ציוד יקר ערך כמו ציוד צילום וידאו וסטילס, כסף רב ותכשיטים, ועוד.

תוספות לביטוח

מלבד כל האמור לעיל, ניתן להוסיף לפוליסה גם סעיפים נוספים אשר מעניקים כיסוי ביטוחי במקרים נוספים. לדוגמא: איתור וחילוץ, ביטוח לספורט אתגרי, חילוץ מפרעות ומהומות, טיסות חירות וכו'. ניתן להרחיב את הפוליסה לסגנונות שונים של טיולים כגון: טיולי תרמילאים, ספורט אתגרי, סקי, נסיעת עסקים, נסיעה בהיריון ואפשרות טיפול בפגים, החזר השתתפות עצמית להשכרת רכב בחו"ל, וכיוצ"ב.

למה חשוב לשים לב

לפני נסיעה לחו"ל כדאי לבדוק את פרטי הפוליסה ולבדוק אפשרות לתוספות, וזאת בהתאם לטיול המתוכנן. אם אתם מתכננים, לדוגמא, טרק בג'ונגל או טיול למדינות עולם שלישי, הביטוח הזה יתאים לכם מאוד. טיולי תרמילאים וטיולי ספורט אתגרי וסקי, רלוונטיים באותה מידה וניתן להוסיף על הפוליסה את התוספות הרלוונטיות לטיול. לעומת זאת, טיול קצר בלונדון לא יחייב את אותה תשומת לב לפרטים כמו בטיולים גדולים, אלא אם כן אתם בדרגת סיכון גבוהה מבחינה רפואית, למשל, או נושאים עליכם רכוש יקר. כמו כן, כדאי לפני רכישת הפוליסה לעשות השוואת מחירים בין חברות הביטוח ולבדוק כמה כסף דורשת כל חברה עבור הסעיפים הרלוונטיים עבורכם.

 ביטוח אונליין

ביטוח נסיעות הוא אחרי הכל ביטוח פשוט ולא מורכב, אשר ניתן לרכישה באמצעות אתרי האינטרנט של חברות הביטוח. באמצעות מילוי הפרטים האישיים ניתן להוסיף את הסעיפים הרלוונטיים עבורכם, ולרכוש את הביטוח ממש לפני הנסיעה, באופן מיידי ופשוט.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 70% מגולשי האתר מצאו פוליסת ביטוח מעולה באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • דורון רכטמן 10.10.2016
  "חיפשתי ביטוח נסיעות לחו"ל במחיר זול אבל כיסוי מלא. דרך האתר ביצעתי השוואה ויצא משתלם, וחסכתי כ-10% בשיחת טלפון אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • קרן זהבי 18.5.2016
  "רציתי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לכל המשפחה ולא הרציתי לשלם הרבה. השתמשתי בהשוואת מחירים בפורטל והוצאתי דיל מצוין, כמעט חצי ממה שהייתי אמורה לשלם בפועל!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רוחמה משולם 17.6.2015
  "לחופשה הזאת יצאתי באמת בראש שקט. איך לא? שילמתי גרושים על כיסוי הכי רחב שיש בביטוח נסיעות. תודה רבה על כל המידע שיש באתר!"
  צלמית תמונת פרופיל