ביטוח מעילות (Crime)

עובד שמעל בכספי החברה שבה הוא עובד

עסקים וחברות עובדים עם הרבה כספים, ונזקים עלולים להיווצר בעבודה עם כספים, אם מבית ואם מבחוץ. לכן קיים סוג ביטוח אשר לא נפוץ כמו יתר הביטוח, אך מכסה מפני מעילות בחברה. ביטוח זה נקרא ביטוח מעילות (ביטוח Crime).

 מה זה ביטוח מעילות

ביטוח מעילות, הנקרא גם ביטוח Crime  או ביטוח נאמנות עובדים, מהווה למעשה ביטוח מפני פגיעות כלכליות אשר נגרמו בזדון אם מצד עובדי החברה ואם מצד צד שלישי. פשיעות כלכליות כמו גניבות, הונאות ומעילות עלולות להתקיים בכל גוף מסחרי ומקום עבודה, והחשש מפניהם קיים. על-מנת לצמצם את הנזקים הכלכליים והפגיעה ברווחי החברה, כמו גם הפגיעה במוניטין החברה, ניתן לרכוש מראש ביטוח מעילות ולהקדים תרופה למכה.

 מה מכסה הביטוח

פוליסת הביטוח מכסה נזקים כלכליים בלבד שנגרמו כתוצאה מפגיעה של העובדים בכספי החברה או ברכוש, וניתן אף להרחיבה לפגיעות שנעשו בכספי החברה מגורמים מחוץ לחברה. הפיצוי ניתן רק לגבי מעילות שנעשו כאשר הפרמיה בתוקף או עד חצי שנה מיום הפסקתה. מעבר לכך, הגוף המבטח גם מיידע את המבוטחים ואת גורמי אכיפת החוק בכל מקרה של מעילה אשר מגיע לידיעתו. כך מבטחים עצמם חברות ועסקים מפני מעילות והונאות ומפני גניבות העלולות להגיע מקרב עובדיהם.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח לעסקים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח לעסקים באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • ירדן שרון 11.10.2016
  בתור בעלת עסק חדש לא ההייתי בטוחה אם אני צריכה ביטוח, באמצעות האתר מצאתי את כל המידע בנושא ובנוסף סגרתי פוליסה משתלמת במיוחד
  צלמית תמונת פרופיל
 • שרון תגר 6.3.2016
  אחרי שנגנבו לי כל המחשבים מהעסק, החלטתי לעשות ביטוח אבל לאחר בירור זה התברר כעסק יקר, באמצעות האתר השגתי חסכון של 15% במחיר הפוליסה
  צלמית תמונת פרופיל
 • מתן טראו 26.6.2014
  לא האמנתי שעל ידי השוואה פשוטה באתר אוכל לחסוך במחיר הפוליסה שלי, ממליץ בחום!
  צלמית תמונת פרופיל