ביטוח לעובדים זרים

עובד זר פצוע ביד

כל עובד וכל מעסיק יודע שביטוח העובד היא חובה בסיסית בחוזה ההעסקה. במקרה של פציעה במקום העבודה, חבלה כזו או אחרת וסיבוכים אחרים – על המעסיק לפצות את העובד בסיוע חברת הביטוח. כל זה תקף לגבי עובדים שהינם תושבי ישראל. אך מה לגבי עובדים זרים, ללא תעודת זהות ישראלית? האם גם הם זכאים לביטוח? להלן הסבר לגבי ביטוח עובדים זרים.

ביטוח עובדים זרים – מה זה אומר

על בעל עסק אשר מעסיק עובדים חייב לבטח אותם, ובכלל זה נכללים גם עובדים זרים. אלא שלעובדים זרים, מאחר ואינם תושבי מדינת ישראל, קיימת פרמיית ביטוח נפרדת הנקראת 'ביטוח עובדים זרים'. עובדים זרים, שלא זכאים לתנאים הרשומים בחוק הבריאות הממלכתי, לא זכאים לביטוח הרגיל הניתן לעובדים, אולם מאחר וכמו כל עובד אחר הם חשופים לסכנות במקום העבודה, חלה על המעסיק לבטח אותם בביטוח עובדים זרים, בין אם הם במעמד חוקי ובין אם לאו. מעסיק אשר לא יבטח את עובדיו בביטוח מסוג זה עובר על החוק והוא צפוי לקנסות.

מה כולל ביטוח עובדים זרים?

הביטוח הרפואי אשר ניתן לעובדים זרים נועד בראש ובראשונה לבטחם מפני פגיעות גופניות ורפואיות כאלה ואחרות, וזאת בדומה לכל עובד אחר. לכן, התנאים אשר מקבל העובד בפרמייה זו זהים במידה רבה לתנאים אשר מקבל עובד תושב ישראל. בכלל זה, זכאי העובד במרבית המקרים להוצאות אישפוז, ביקור רופא, טיפולים רפואיים, הוצאות חדר מיון, הוצאות אישפוז פסיכיאטרי (עד חודשיים), בדיקות מעבדה ורנטגן, תרופות, ובמקרים קיצוניים גם העברת גופתו לארץ מוצאו או טיסה לארץ המוצא במידה ונמצא שאינו כשיר לעבודה מעל שלושה חודשים.

מה ביטוח עובדים זרים לא כולל?

ביטוח מסוג זה לא מזכה את העובדים על הוצאות לידה, על שירותים פסיכולוגיים, בדיקות גנטיות וטיפולי פוריות ותפקוד מיני, תאונת עבודה ועוד. כדאי לברר אצל חברות הביטוח השונות איזה מרכיבים כלולים בפרמייה שהן מציעות ואיזה לא. תנאי הפרמייה זהות במרבית המקרים, מלבד סעיפים בודדים.

 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח לעסקים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח לעסקים באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • ירדן שרון 11.10.2016
  בתור בעלת עסק חדש לא ההייתי בטוחה אם אני צריכה ביטוח, באמצעות האתר מצאתי את כל המידע בנושא ובנוסף סגרתי פוליסה משתלמת במיוחד
  צלמית תמונת פרופיל
 • שרון תגר 6.3.2016
  אחרי שנגנבו לי כל המחשבים מהעסק, החלטתי לעשות ביטוח אבל לאחר בירור זה התברר כעסק יקר, באמצעות האתר השגתי חסכון של 15% במחיר הפוליסה
  צלמית תמונת פרופיל
 • מתן טראו 26.6.2014
  לא האמנתי שעל ידי השוואה פשוטה באתר אוכל לחסוך במחיר הפוליסה שלי, ממליץ בחום!
  צלמית תמונת פרופיל