ביטוח טיסות מומלץ לחו"ל

טפסי ביטוח נסיעות לחו

 "העולם הוא מקום לא פשוט," שרו מוני ובראבא והוסיפו: "העולם מסוכן." כדאי להקשיב להם. בין אם מדובר על סיור במוזיאון הלובר או סקי בשווייץ, לצד ההנאה והחוויה קיימים במקרים לא מעטים מצבים של פציעות, תאונות ומחלות אשר מחייבים טיפול רפואי דחוף. טיפול רפואי במזרח הרחוק, למשל, יכול להיות עסק לא נעים, אך טיפול רפואי בארה"ב יכול להיות עסק יקר. לכן, לפני שאתם עולים למטוס, כדאי שתבררו לגבי ביטוח טיסות לחו"ל.

מה חשוב לבדוק

הביטוח לפני נסיעה לחוץ לארץ כולל מספר אלמנטים אשר עלולים להיווצר בעת שהייה בחו"ל ומחייבים טיפול רפואי. כדאי לבדוק בחברת הביטוח מה היא מציעה, ועבור איזה מסלול. למשל, נסיעה לאוסטרליה למטרת גלישה מחייבת התייחסות שונה מאשר נסיעה לשופינג בלונדון, וטרק בצ'ילה שונה בסיכוניו בסופ"ש ברודוס. לכן, לא כל פרמייה מתאימה לכם, ולא לכל סעיף בפרמייה אתם זקוקים. חברות הביטוח נוהגות להציע מסלולים נפרדים עבור תרמילאים, עבור נסיעות סקי וספורט אתגרי, עבור תיירים ואנשי עסקים וכו'. בדקו מה מתאים עבורכם.

מה כוללת פוליסת ביטוח טיסה לחו"ל

כאמור, לכל סוג נסיעה קיימת התייחסות נפרדת. אולם, נסיעה לחו"ל דורשת מענה עבור הוצאות רפואיות במסגרת ביטוח רפואי, דוגמת הוצאות של טיפול נמרץ ואישפוזים, של פינוי באמבולנס לבית חולים, של פינוי באמבולנס-מטוס (כאשר לא ניתן לטפל במבוטח בארץ בה הוא שוהה), תרופות, טיפול חירום בשיניים וייעוץ רפואי.

מעבר לכך, קיים גם ביטוח המתייחס לרכוש: ביטוח מטען, המכסה אובדן או גניבה של המטען.

אם אתם מתכננים כניסה למעמקי הג'ונגל, כדאי שתבררו לגבי כיסוי הוצאות של איתור וחילוץ. או שתסמכו על חיליק מגנוס..

ממתי עד מתי, והאם כדאי?

הביטוח תקף מרגע היציאה לשדה התעופה בדרך לחו"ל, ועד לרגע שאתם מוחאים כפיים ושרים "הבאנו שלום עליכם". אז אם אתם מתכננים חופשה בחו"ל, ובמיוחד עם מדובר על טיול תרמילאים/ סקי/ ספורט אתגרי, או בכל מקום מסוכן אחר, או אם אתם סובלים ממחלה כלשהי או מתכוונים לשכור רכב ולנסוע לבדכם, ובכל מקרה אחר – כדאי לברר בחברת הביטוח לגבי ביטוח טיסות לחו"ל.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 70% מגולשי האתר מצאו פוליסת ביטוח מעולה באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • דורון רכטמן 10.10.2016
  "חיפשתי ביטוח נסיעות לחו"ל במחיר זול אבל כיסוי מלא. דרך האתר ביצעתי השוואה ויצא משתלם, וחסכתי כ-10% בשיחת טלפון אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • קרן זהבי 18.5.2016
  "רציתי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לכל המשפחה ולא הרציתי לשלם הרבה. השתמשתי בהשוואת מחירים בפורטל והוצאתי דיל מצוין, כמעט חצי ממה שהייתי אמורה לשלם בפועל!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רוחמה משולם 17.6.2015
  "לחופשה הזאת יצאתי באמת בראש שקט. איך לא? שילמתי גרושים על כיסוי הכי רחב שיש בביטוח נסיעות. תודה רבה על כל המידע שיש באתר!"
  צלמית תמונת פרופיל