ביטוח טיסה לנשים בהיריון

אישה הרה בחופשה

 טיסה לחו"ל, עם כל ההנאה שבדבר (תלוי לאן, כמובן), היא חבילה שלמה בה צריך לקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים, בעיקר אם את אישה בהיריון. לנשים בהיריון טיסה לחו"ל, בעיקר בשלבים היותר מאוחרים של ההיריון, הופכת להליך בו הסיכון הרפואי גדול ומורכב יותר. לכן, מומלץ לברר לגבי ביטוח טיסה לנשים בהיריון אצל חברות הביטוח השונות. מה זה כולל? מה זה לא כולל? ולמה זה טוב?

 מה זה ביטוח טיסה לנשים בהיריון?

לפני טיסה לחו"ל, יודע כל מי שחלה במלריה בהודו או התרסק עם המטוס, כדאי להצטייד בביטוח נסיעות ובביטוח טיסה לחו"ל. הביטוח מכסה הוצאות הנובעות מאישפוז או טיפול רפואי, למשל, אשר בין היתר יכול לכלול גם טיפול רפואי לנשים בהיריון. אלא שהנושא הזה נבדל מהאחרים, וחברות הביטוח נוהגות להציע פרמיה נפרדת עבור נשים בהיריון, בשל הסיכון הברור מאליו אשר מתלווה לכך.

הביטוח תקף לכל משך ההיריון?

לאו דווקא. בעת טיסה לחו"ל עלולות להיווצר בעיות רפואיות, אשר הביטוח נותן עליהן מענה, כמו אשפוז או טיפולים רפואיים. בשבועות האחרונים להיריון הסיכון גובר, ולכן חברות הביטוח מכסות את עצמן במקרה של לידה במטוס או הפלה. לצורך כך, מוגבלת לרוב פרמיית הביטוח עבור נשים בהיריון עד שבוע 30, פחות או יותר. מעבר לכך, במרבית המקרים לא ניתן לרכוש ביטוח מסוג זה. כדאי לברר אצל חברת הביטוח עד איזה שבוע להיריון ניתן לבטח בסוג זה של פרמייה.

מה הביטוח כולל?

באופן טבעי, נשים בהיריון נמצאות בסיכון רב יותר מנשים שאינן בהיריון, ועל כן ביטוח טיסה לנשים בהיריון הינו יקר יותר מביטוחים אחרים. מנגד, הביטוח הזה הוא מקיף יותר וכולל טיפול במקרה של סיבוכים רפואיים והחמרה בעת ההיריון או הולדת פג, והסעה לבית החולים הקרוב לאישפוז. אם את נמצאית בהיריון מסוכן, לפי הגדרת הגניקולוג, נושאת ברחמך יותר מעובר אחד או שאת מעל גיל 40, למשל, כדאי לך להתעניין עוד יותר בקשר לפרמיית ביטוח מסוג זה. אם את נמצאת בשבוע 24 של ההיריון, או מאוחר יותר, כדאי לדעת שחברות הביטוח מציעות סעיף נוסף לגבי לידת פג.

מה הביטוח אינו כולל?

נשים בשבוע ה-30 של ההיריון, במרבית המקרים, אינן רשאיות לקבל ביטוח טיסה מסוג זה, מאחר וחברות הביטוח חוששות ללידה מוקדמת. כמו-כן, גם נשים מעל גיל 40, או לעתים גם נערות מתחת לגיל 18 אשר נמצאות בהיריון, נדחות לרוב על-ידי חברות הביטוח ברכישת ביטוח טיסה לנשים בהיריון, וזאת בעיקר בשל הסיבוכים הרפואיים אשר כרוכים בהיריון מסוג זה.

על כל צרה שלא תבוא, כדאי לבדוק היטב את פרמיית הביטוח שאתן עושות לפני הטיסה. לידה קלה וטיסה נעימה.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 70% מגולשי האתר מצאו פוליסת ביטוח מעולה באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • דורון רכטמן 10.10.2016
  "חיפשתי ביטוח נסיעות לחו"ל במחיר זול אבל כיסוי מלא. דרך האתר ביצעתי השוואה ויצא משתלם, וחסכתי כ-10% בשיחת טלפון אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • קרן זהבי 18.5.2016
  "רציתי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל לכל המשפחה ולא הרציתי לשלם הרבה. השתמשתי בהשוואת מחירים בפורטל והוצאתי דיל מצוין, כמעט חצי ממה שהייתי אמורה לשלם בפועל!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רוחמה משולם 17.6.2015
  "לחופשה הזאת יצאתי באמת בראש שקט. איך לא? שילמתי גרושים על כיסוי הכי רחב שיש בביטוח נסיעות. תודה רבה על כל המידע שיש באתר!"
  צלמית תמונת פרופיל