ביטוח זול לנהג חדש

נכנסתם לרכב של הבוחן, חגרתם חגורה, אותתם, הצצתם במראות הצד, השתלבתם בתנועה, עצרתם בעצור וחניתם ברוורס. מזל טוב, עברתם את הטסט. עכשיו נשאר רק לדאוג לביטוח. מרבית הנהגים החדשים הם צעירים חסרי פרוטה, מה שמקשה גם על מימון הביטוח. אבל לא הכל חייב להיות יקר. אבל בואו נתחיל בהילוך ראשון ואז נתקדם.

 מי נקרא נהג חדש?

קודם כל, כדאי להבהיר מה זה נהג חדש. מדובר בנהג שלא מלאו שנתיים ליום בו הוציא את רשיון הנהיגה. ישנן גם  חברות ביטוח המפחיתות את הסעיף הזה לשנה אחת בלבד. לעומת הגבלת גיל לנהג צעיר, אין זה אומר שנהגים חדשים הם צעירים בהכרח. יכולים להיות גם נהגים מבוגרים שהוציאו זה עתה רישיון נהיגה ומתפרעים על הכביש, אך אין מדובר רק על הגיל כמובן, אלא על הותק. מעבר לכך, מצטרף מלווה למשך שלושה חודשים.

 פחות ניסיון = יותר כסף בביטוח

כדאי לבדוק בחברות הביטוח איזה סוגי פוליסה הן מציעות לנהג חדש, אולם בדבר אחד יש הסכמה בין חברות הביטוח: לנהג חדש אין ניסיון על הכביש, מה שעלול להוביל ליותר תאונות דרכים, ולפיכך גם המחיר עולה בהתאם, ונמצא גבוה ברשימת הביטוחים היקרים. אז כמובן אל תורידו את העיניים מהכביש, אבל גם חשבו על הביטוח שאתם עושים לפני שהשוטר עוצר אתכם בצד הדרך.

מדובר, אם כן, בשילוב של ביטוח חובה וביטוח מקיף, שכולל גם ביטוח צד ג'. לכך, מתווסף המרכיב של חוסר הניסיון על הכביש. המחיר מתייקר כתוצאה מהמרכיבים הללו, ולמעשה במרבית המקרים מדובר במחיר גבוה פי שניים ואף יותר ממחיר פוליסת ביטוח חובה לרכב של חברות הביטוח.

 איך חוסכים בביטוח?

חברות הביטוח מודעות למחיר הגבוה של הביטוחים לנהגים חדשים, אשר לעיתים גבוה פי שניים ממחיר ביטוח חובה רגיל. לכן, בדקו מה מציעה כל חברת ביטוח, באילו תנאים ובאיזה מחיר לפני שאתם בוחרים פוליסת ביטוח, והשוו מחירים. כמו-כן, במספר חברות ביטוח קיימת אפשרות לתשלום באמצעות האינטרנט. רכישת הפוליסה באמצעות האינטרנט תוכל לחסוך לכם כסף רב, אך יחד עם זאת חשוב להתייעץ עם גורם אנושי ולשאול שאלות לעומק, אם אינכם מבינים את הסעיפים בפוליסה עליה אתם חותמים. דרך נוספת לחסוך בביטוח הרכב, היא באמצעות רכישה קבוצתית. באמצעות התאגדות קבוצתית לרכישת ביטוח נהג חדש ייתכן ותורידו את מחיר הפוליסה. כך או אחרת, כדאי לערוך השוואת מחירים ולבדוק אפשרות להוזלה במחיר הביטוח, ובכל מקרה לנסות להימנע מצבירה של נקודות בעבירות תנועה, כדי שתתחילו גם את הרישיון ברגל ימין.

 

למה אנחנו?

 • חיסכון
  של כ- 1000 ש"ח במחיר פוליסת הביטוח המקיף
 • אמינות
  חברות הביטוח הטובות והמובילות ביותר בישראל
 • שתהיו רגועים
  פוליסות ביטוח מקיפות ובעלות כיסוי נרחב

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • רותי שרון 15.8.2016
  "באתר המצוין של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי הסברים מדויקים בנוגע לסוגי הביטוחים הנדרשים בענף ביטוח הרכב. כך יכולתי לשלם רק על הכיסוי הביטוחי המותאם לי ולא יותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהודה אלמוג 10.7.2014
  "בבית יש לנו כמה מכוניות, לי, לאשתי, לבני הסטודנט ולבתי החיילת, שהיא נהגת חדשה. באמצעות מחשבון השוואת המחירים בביטוח רכב הרכבתי הצעת מחיר משפחתית מושלמת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיק כחל 2.11.2013
  "אני תמיד מחפש הצעות ביטוח רכב זולות, ובמרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את ההצעות המשתלמות ביותר של חברות הביטוח הטובות בישראל!".
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורית פרבר 13.2.2016
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המידע היעיל ביותר בנוגע לביטוחי רכב בישראל, אשר בעזרתו הצלחתי להוציא הצעת מחיר מצוינת מסוכן הביטוח שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל