ביטוח זול לאופנוע

ליסינג אופנוע

רוכבי אופנועים, כמו כל בעלי רכב אחר, מחויבים על-פי חוק בביטוח חובה. מעבר לכך, ניתן לרכוש גם ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. ביטוחים מסוג זה יקרים יותר מביטוחים לרכבים שאינם דו גלגליים. אך האם אפשר להשיג ביטוח פחות יקר?

ביטוח לאופנוע – יקר יותר

הסטטיסטיקה מראה כי אחוז תאונות הדרכים בקרב רוכבי אופנועים גדול מאחוז התאונות בקרב מי שאינו נוהג ברכב דו גלגלי. לפיכך, חברות הביטוח מייקרות את ביטוח האופנוע לפי שיקול דעתן. אלא שעבר נקי מתאונות ועבירות תנועה יוזיל את תעריף הפוליסה באופן כזה שרמת הסיכון של המבוטח תעלה את מחיר הפוליסה בהתאם. יש להימנע מתאונות ומעבירות תנועה ככל האפשר, בראש ובראשונה למען בטיחותכם אבל גם כדי לקבל ביטוח במחיר סביר. אם אתם בעלי עבר עשיר של תאונות ועבירות תגלו שחברות הביטוח ייקרו את הביטוח, אם לא יסרבו לחלוטין לבטח אתכם. בבואכם לרכוש ביטוח, כדאי לבחון עם חברות הביטוח את סוגי הביטוחים והתעריפים שהן מציעות.

 מה המחיר לביטוח אופנוע

ביטוח חובה לאופנוע ניתן לרכוש דרך 'הפול', המאגר הישראלי לביטוחי רכב, שדרך אתר האינטרנט שלהם ניתן להזין את הפרטים האישיים ולקבל מושג לגבי מחיר הביטוח, אך גם בחברות ביטוח נוספות ניתן לבטח. כאמור, תיק נקי מעבירות תנועה יוזיל את מחיר הביטוח. הפיצוי לתאונה, לעומת זאת, נקבע לפי פרמטרים שונים כמו אחוזי נכות, הפסדי פנסיה והפסדי שכר, הוצאות רפואיות, הוצאות על נסיעות, כאב וסבל, וכו'. ישנה גם אפשרות לרכוש פוליסת ביטוח אשר זולה באלף ש"ח מהפוליסה הרגילה, אך מדובר בפוליסה המחייבת השתתפות עצמית מתחת ל-25,000 ש"ח ובתנאי שיעבור שבוע לפחות של אובדן ימי עבודה. תנאים אלה פחות נפוצים בתאונות אופנוע, ולכן פוליסה מסוג זה אינה מומלצת.

 כדאי לבדוק מה כולל הביטוח, אך כל הביטוחים לרכבים דו גלגליים זהים מלבד המחיר אשר נתון לפי הקריטריונים שלעיל. מה שחשוב הוא לבחון את הנושא בקפידה, שכן הימנעות מביטוח עלולה לגרור קנסות ופסילת רישיון, ועוד יותר חשוב זה לנהוג בבטחה. למענכם ולמען הפוליסה שלכם.

למה אנחנו?

 • חיסכון
  של כ- 1000 ש"ח במחיר פוליסת הביטוח המקיף
 • אמינות
  חברות הביטוח הטובות והמובילות ביותר בישראל
 • שתהיו רגועים
  פוליסות ביטוח מקיפות ובעלות כיסוי נרחב

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • רותי שרון 15.8.2016
  "באתר המצוין של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי הסברים מדויקים בנוגע לסוגי הביטוחים הנדרשים בענף ביטוח הרכב. כך יכולתי לשלם רק על הכיסוי הביטוחי המותאם לי ולא יותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהודה אלמוג 10.7.2014
  "בבית יש לנו כמה מכוניות, לי, לאשתי, לבני הסטודנט ולבתי החיילת, שהיא נהגת חדשה. באמצעות מחשבון השוואת המחירים בביטוח רכב הרכבתי הצעת מחיר משפחתית מושלמת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיק כחל 2.11.2013
  "אני תמיד מחפש הצעות ביטוח רכב זולות, ובמרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את ההצעות המשתלמות ביותר של חברות הביטוח הטובות בישראל!".
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורית פרבר 13.2.2016
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המידע היעיל ביותר בנוגע לביטוחי רכב בישראל, אשר בעזרתו הצלחתי להוציא הצעת מחיר מצוינת מסוכן הביטוח שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל