ביטוח גרירה

בעל רכב ורכב שממתינים לגרר

אתם נוסעים עם המשפחה לטיול במדבר יהודה, הכל טוב ויפה וגם נחל ערוגות היה מקסים, אבל בדרך חזרה האוטו מתחיל להשתעל ומדומם מנוע. באין ברירה, עליכם להזמין גרר. הארנק ריק ובקושי יש לכם כסף לטרופית. אבל אל דאגה, על ביטוח גרירה שמעתם?

 מהו ביטוח גרירה

אם נתקעתם עם רכב תקוע ויש לכם ביטוח גרירה, אין לכם מה לדאוג. טלפון אחד למוטה, כל צה"ל פה. אבל טלפון אחד לחברת הביטוח –  והגרר יגיע לגרור לכם את האוטו ללא עלות כספית. הגרר יכול להגיע בחינם, אבל ההמתנה יכולה לקחת גם שלוש וארבע שעות. כדאי לבחון את פרטי הפוליסה במפרט חברת הגרירה, ולבדוק את התנאים המצוינים שם כמו זמן ההמתנה, פירוט של עבודות גרירה לא כלולות (כמו חילוץ או גרירה מתוך דיונות למשל). ניתן להוסיף תוספות אלו באמצעות תשלום נוסף. בשאר המקרים הגרר יגרור את הרכב שלכם למוסך, ובמקרה והוא סגור ייגרר הרכב לחניון החברה, או-אז תיאלצו לשלם מספר שקלים יותר.

מה כדאי לבדוק

פוליסת ביטוח הגרירה כלולה לרוב בביטוח המקיף, כך שלא תמיד ישנה אפשרות לבחור את חברת הגרירה. במידה וישנה אפשרות, כדאי להשוות מחירים ולבדוק את זמני ההמתנה לשיחות ואת הזמן הממוצע בו מגיע הגרר. בוודאי לא באמצעות הזמנת גרר, אבל אפשר לשאול את נציגי המוקד הטלפוני או מכרים שהזמינו גרר דרך החברה. כדאי גם לבחון מקרים חריגים להוספה לפוליסה, במידה והם מתאימים לכם. הדבר גם תלוי בסוג הרכב שלכם, בכמות הפעמים שבה אתם נוסעים לנסיעות ארוכות או לנסיעות בדרכי עפר, וכד'. בכל מקרה, שתהיה נסיעה נעימה וללא תקלות. וגם אם תצטרכו פעם גרירה בלי ביטוח, לא קרה שום אסון. מדובר במקרים נדירים, אחרי הכל.

למה אנחנו?

 • חיסכון
  של כ- 1000 ש"ח במחיר פוליסת הביטוח המקיף
 • אמינות
  חברות הביטוח הטובות והמובילות ביותר בישראל
 • שתהיו רגועים
  פוליסות ביטוח מקיפות ובעלות כיסוי נרחב

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • רותי שרון 15.8.2016
  "באתר המצוין של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי הסברים מדויקים בנוגע לסוגי הביטוחים הנדרשים בענף ביטוח הרכב. כך יכולתי לשלם רק על הכיסוי הביטוחי המותאם לי ולא יותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהודה אלמוג 10.7.2014
  "בבית יש לנו כמה מכוניות, לי, לאשתי, לבני הסטודנט ולבתי החיילת, שהיא נהגת חדשה. באמצעות מחשבון השוואת המחירים בביטוח רכב הרכבתי הצעת מחיר משפחתית מושלמת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיק כחל 2.11.2013
  "אני תמיד מחפש הצעות ביטוח רכב זולות, ובמרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את ההצעות המשתלמות ביותר של חברות הביטוח הטובות בישראל!".
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורית פרבר 13.2.2016
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המידע היעיל ביותר בנוגע לביטוחי רכב בישראל, אשר בעזרתו הצלחתי להוציא הצעת מחיר מצוינת מסוכן הביטוח שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל