ביטוח אחריות מקצועית

סוכן ביטוח מומחה לביטוח אחריות מקצועית

אין אדם שמנסה ולא נכשל, והכלל הזה תקף כמובן גם לבעלי מקצוע. אפילו אם אתם מיומנים ומנוסים בעבודתכם, ויעידו עליכם הלקוחות שאתם מספר אחת בתחום, זה לא פוטר אתכם מאחריות במקרה של תקלה אפשרית. בדיוק לשם כך נועד ביטוח אחריות מקצועית.

 למי זה מתאים

ביטוח אחריות מקצועית נועד להגן על בעלי מקצוע מפני תביעות הנוגעות לרשלנות מקצועית, הפרת חובה מקצועית או טיפול חסר אשר נגרם בשוגג. ביטוח זה מתייחס לבעלי מקצועות חופשיים, כדוגמת רואי חשבון, יועצי מס, עורכי דין, חשמלאים וטכנאים, רופאים בבתי חולים ורופאים אלטרנטיביים, מדריכי ספורט ופיזיותרפיה, קוסמטיקאים ומנתחים, ועוד. כל מי שעובד עם לקוחות ומעניק שירות ישיר, חשוף הלכה למעשה לתביעות פוטנציאליות מצד לקוחות לא מרוצים. על-מנת לשמש חומת מגן מפני מבול תביעות, משמש ביטוח אחריות מקצועית את בעל המקצוע  במקרים כמו אלה.

 מה מעניק הביטוח

ביטוח אחריות מקצועית משמש את המבוטח במספר פרמטרים, אשר מעניקים למעשה שיפוי – השתתפות במימון עד לתקרה מסוימת – לבעל המקצוע מול התובע, כאשר חברת הביטוח למעשה ניצבת חוצץ בין התובע לנתבע. במרבית המקרים, במקרים של פגיעה בצד שלישי שנגרמו כתוצאה מרשלנות מקצועית מספקת הפוליסה כיסוי כלכלי להוצאות משפטיות וכיסוי לתביעות על נזק שנגרם לצד ג', הגנה מפני תביעות נגד בעל המקצוע ואף כיסוי רטרואקטיבי למקרים דומים שאירעו לפני תחילת הביטוח בפועל אך התביעה הוגשה במהלכו.

 שקט נפשי

באמצעות ביטוח אחריות מקצועית יכול בעל המקצוע להוסיף להגיע לעבודתו ללא חשש מפני פגיעה כלכלית אפשרית בעקבות תביעות פוטנציאליות. חשוב לערוך סקר קצר בין חברות הביטוח ולבדוק מה הן מציעות כך שיהיה רלוונטי עבור עיסוקכם, אולם במקרים של פגיעה בצד שלישי ותביעות ישירות על נזק כתוצאה מרשלנות מקצועית, כדאי להקדים תרופה למכה ולפנות לקבלת ביטוח מסוג זה.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח לעסקים
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח לעסקים באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • ירדן שרון 11.10.2016
  בתור בעלת עסק חדש לא ההייתי בטוחה אם אני צריכה ביטוח, באמצעות האתר מצאתי את כל המידע בנושא ובנוסף סגרתי פוליסה משתלמת במיוחד
  צלמית תמונת פרופיל
 • שרון תגר 6.3.2016
  אחרי שנגנבו לי כל המחשבים מהעסק, החלטתי לעשות ביטוח אבל לאחר בירור זה התברר כעסק יקר, באמצעות האתר השגתי חסכון של 15% במחיר הפוליסה
  צלמית תמונת פרופיל
 • מתן טראו 26.6.2014
  לא האמנתי שעל ידי השוואה פשוטה באתר אוכל לחסוך במחיר הפוליסה שלי, ממליץ בחום!
  צלמית תמונת פרופיל