ביטוח רכב – עד 30% חסכון!

רכב אדום

ביטוח רכב נחשב לאחד הביטוחים החשובים ביותר אך עלותו גבוהה ולכן יש לרכוש פוליסה לאחר השוואת מחירים ובדיקה מקיפה בין כל חברות הביטוח. עלות הפוליסה עלולה להקשות על סעיף ההוצאות החודשיות לכן אין למהר ולרכוש את ההצעה הראשונה שמקבלים. המחיר של הביטוח משתנה בהתאם לפרמטרים רבים ומגוונים כגון עבר ביטוחי, דגם ושנת ייצור הרכב, שווי הרכב, גיל הנהג, מקום מגורים, אמצעי מיגון המותקנים במכונית ועוד.

ביטוח חובה, צד ג' ומקיף

ביטוח רכב מורכב למעשה משלושה ביטוחים עיקריים- ביטוח חובה, צד ג' וביטוח מקיף. ביטוח חובה, כשמו כן הוא, מחייב את כל בעלי הרכבים בישראל לרכוש את הפוליסה על פי חוק. ללא ביטוח בתוקף אין לנהוג ברכב, העושה זאת מסתכן בקנס גבוה. בעבר היה ניתן לרכוש ביטוח חובה אחיד לכל בעלי הרכבים, אך המדינה הנהיגה רפורמה בענף ביטוחי הרכב על מנת להוזיל עלויות ולעודד תחרות בין חברות הביטוח, ובעלי הרכבים נהנים מכך.

ביטוח חובה מכסה נזקי גוף ונפש שנגרמו לנוסעים ברכב, לנהג או להולך רגל, כתוצאה מתאונה שנגרמה על ידי רכבו של המבוטח. ראוי לציין כי חברות הביטוח אינן חייבות לבטח אתכם במידה ויש לכם עבר ביטוחי בעייתי והייתם מעורבים בתאונות רבות או נזקפו לחובתכם עבירות תנועה רבות. בעלי עבר ביטוחי בעייתי יכולים לרכוש ביטוח חובה מחברה ה-"פול", ארגון שהוקם וממומן על ידי חברות הביטוח, אך הפוליסה יקרה משמעותית בהשוואה לעלויות הביטוח לנהגים זהירים שחברות הביטוח מסכימות לבטח.

ראוי לציין כי עלות פוליסת ביטוח רכב חובה תלויה בגורמים רבים, לרבות גיל הנהג ועבר ביטוחי. נהג צעיר ישלם לרוב ביטוח יקר יותר מנהג וותיק. ככל שהעבר הביטוחי נקי, כלומר הנהג לא היה מעורב בתאונות רבות, לא תבע את חברת הביטוח בשלוש השנים החולפות ולא קיבל שלילת רישיון, כך יוכל לקבל הצעה אטרקטיבית יותר.

ביטוח צד ג' נועד לכסות נזקים שנגרמו לצד שלישי על ידי הרכב של המבוטח, הביטוח אופציונאלי (ביטוח רשות) ולרוב מהווה חלק בלתי נפרד מביטוח מקיף.

ביטוח מקיף הוא ביטוח רשות שנועד לכסות נזקים שנגרמו לרכבו של המבוטח בגין תאונה, פריצה, נזקי ופגעי מזג אוויר, אש, התפוצצות, גניבה ועוד. חברות הביטוח משווקות פוליסת ביטוח מקיף בסיסית אותה ניתן להרחיב בהתאם לצורך, לדוגמה הרחבה לכיסוי נזקים שנגרמו לציוד בתוך הרכב, ביטוח שמשות וכיוצא בזה. יש הבדלים משמעותיים בין הפוליסות של חברות הביטוח, הן מבחינת מחיר והן מבחינת היקף וגובה הכיסוי.

באמצעות פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית משווים וחוסכים בעלויות ביטוח רכב. מלאו את הטופס באתר וקבלו הצעות אטרקטיביות מכל חברות הביטוח. למידע נוסף השאירו פרטים באתר ונשמח לסייע לכם לבחור בביטוח לרכב שלכם וליהנות ממחירים משתלמים.

למה אנחנו?

 • חיסכון
  של כ- 1000 ש"ח במחיר פוליסת הביטוח המקיף
 • אמינות
  חברות הביטוח הטובות והמובילות ביותר בישראל
 • שתהיו רגועים
  פוליסות ביטוח מקיפות ובעלות כיסוי נרחב

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • רותי שרון 15.8.2016
  "באתר המצוין של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי הסברים מדויקים בנוגע לסוגי הביטוחים הנדרשים בענף ביטוח הרכב. כך יכולתי לשלם רק על הכיסוי הביטוחי המותאם לי ולא יותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהודה אלמוג 10.7.2014
  "בבית יש לנו כמה מכוניות, לי, לאשתי, לבני הסטודנט ולבתי החיילת, שהיא נהגת חדשה. באמצעות מחשבון השוואת המחירים בביטוח רכב הרכבתי הצעת מחיר משפחתית מושלמת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיק כחל 2.11.2013
  "אני תמיד מחפש הצעות ביטוח רכב זולות, ובמרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את ההצעות המשתלמות ביותר של חברות הביטוח הטובות בישראל!".
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורית פרבר 13.2.2016
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המידע היעיל ביותר בנוגע לביטוחי רכב בישראל, אשר בעזרתו הצלחתי להוציא הצעת מחיר מצוינת מסוכן הביטוח שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל